Rada s výběrem

Nevíte si rady? Potřebujete poradit s výběrem produktů? Narazili jste na problém při detailingu a neznáte řešení? Zde můžete položit dotaz a zkušenější vám poradí.
Odpovědět
tom.s
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: 12 lis 2012, 19:08

Zdravím, chtěl bych od zkušenějších poradit s výběrem produktů, abych nekoupil špatně!
zatím mám leštičku, modrý a žlutý kotouč 3M :mrgreen:
Na mytí mám jasno CG Glosswork.
Clay od DODO+ lub DODO.
A teď nevím jakou pastu na žluty kotouč jestli k tomu určenou od 3m nebo jestli někdo poradí?
Na modrý 3M bych chtěl Valetpro achiles prep.
A vosk asi něco od DODA na tmavé laky mám černou perleť.
samo že objednám i mikro.utěrky a další doplňky nejvíc bych potřeboval poradit s tou pastou na leštění
FanousE46
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 38
Registrován: 07 pro 2011, 18:18

tom.s píše:Zdravím, chtěl bych od zkušenějších poradit s výběrem produktů, abych nekoupil špatně!
zatím mám leštičku, modrý a žlutý kotouč 3M :mrgreen:
Na mytí mám jasno CG Glosswork.
Clay od DODO+ lub DODO.
A teď nevím jakou pastu na žluty kotouč jestli k tomu určenou od 3m nebo jestli někdo poradí?
Na modrý 3M bych chtěl Valetpro achiles prep.
A vosk asi něco od DODA na tmavé laky mám černou perleť.
samo že objednám i mikro.utěrky a další doplňky nejvíc bych potřeboval poradit s tou pastou na leštění

Zalezi v jakem je stavu lak. Jestli v hodne spatnem tak nejakou silnejsi pastu ale k ni by to asi chtelo jinej kotouc. Na zlutej kotouc patri zluta pasta od 3m :-D ale muzes pouzit nejakou lestici napr od menzerny (http://www.detailingshop.cz/lesteni/700 ... 250ml.html)

Paklize mas lak v dobrem stavu a jde ti jen o odstranen i skrabancu z mycky tak ti mozna bude stacit achiles.
tom.s
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: 12 lis 2012, 19:08

jde mi o odstranění škrabancu lak je celkem ve slušnem stavu jen předchozí majitel jezdil do myčky.
tom.s
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: 12 lis 2012, 19:08

ještě bych měl dotaz hodně tady čtu o Lime Prime jak je natom ve srovnání s Achilesem?
FanousE46
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 38
Registrován: 07 pro 2011, 18:18

Delal jsem jen s lime prime ale nepresvedcil me. O hodne lepsi je podle me all in one od chemical guys. S ni mam velice dobre zkusenosti. Lime prime jsem koupil, vyzkousel a od te doby ho mam doma :-(
Uživatelský avatar
foxos
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 62
Registrován: 22 říj 2011, 10:33

já třeba s lime primem dělam a jsem s nim spokojenej. je dost velkej rozdíl jestli ho používáš na ruční leště ní a nebo strojní
FanousE46
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 38
Registrován: 07 pro 2011, 18:18

Pouzival jsem ho strojne.
Odpovědět