Nováček, pomoc s výběrem produktů :-) - Stránky 255 - Detailing Club ČR

Nevíte si rady? Potřebujete poradit s výběrem produktů? Narazili jste na problém při detailingu a neznáte řešení? Zde můžete položit dotaz a zkušenější vám poradí.
Já když to viděl, tak si naopak říkám, že tam je daleko více ploch kde může něco ulpět... je fakt, že to ve značkovém kyblíku nemá prakticky vůli... nicméně gritguard mi přijde opravdu bytelný narozdíl od toho scratch shieldu...
Nicméně mám 2x20L stavební vědra, mřížky na váleček, jako distančku mám přes kabelové pásky (drc-pásky) "T" tvarovky na plastové vodovodní potrubí :) komplet výbava dvou kyblíků za 250 včetně kyblíků :)
Je fakt, že proti víření vody to moc nebude (GritGuard má ty stojky z plného plastu), a taky na drhnutí houby/rukavice také moc ne... nicméně aby to bránilo kontaktu s usazeninami na dně to asi jo :)
Nicméně za 250 bych nekoupil ani jeden kýbl, a ani Gritguard :)
Ale zajisté :) Je fakt, že občas se Tčko protočí a musím ho vrátit, uprostřed se to prohne (nejde o to moc "dřít" houba/rukavice) ale kdyby se doprostřed odříznul 5cm pruh odpadní trubky (půl metru tak za 50,-) Tak by to taky bylo lepší :) Nicméně mám to spíš abych houbou nehrábnul do usazenin na dně a přímo je nenabral...
Přílohy
GG.jpg
Hezký...nemáš to patentované? :smile:
Vše potřebné bych měl najít v dílně.
Možná udělat to jako "sendvič" ještě jednu mřížku na dno, budou držet lépe T kusy a bordel se bude méně výřit.
chlapi, taky jsem před nákupem předraženého kousku plastu vymýšlel kdeco- od nařezaných kousků PU trubek slepených tavnou až přes poměrně zdařilý pokus kdy jsem sehnal plástev podobnou včelím hexagonům a další a další pokusy o zlepšení...každý nápad mě stál nemálo přemýšlení jak to udělat za pár korun ,abych ušetřil.
Pak jsem pro zákazníka koupil výbavu vč pevného modrého gritguardu a řekl si: sice tolik peněz za kousek plastu je zhovadilost, ale je to jednorázová investice a je to konečné řešení bez kompromisů, tak jsem to koupil...a s odstupem času nelituju....je to prostě jednorázový nákup.
Rozdíl mezi levnější skládací verzí scratchshield vs jednokusový odlitek gritguard:
Skládací dostačuje a je super, že se dá nastavit na víc průměrů...ale stejně bych si pořídil ten jednokusový dražší...ten skládací je takový chatrnější...prostě pocit
  • 1
  • 253
  • 254
  • 255
  • 256
  • 257
  • 268
Work from samot0506

odkaz už běhá ;)

Mercedes Benz C Class

tak ono staci jet jednou do mycky a mit tmavsi lak[…]

zase ale v zimě rychle rozmrzne[emoji23]