Nováček, pomoc s výběrem produktů :-)

Nevíte si rady? Potřebujete poradit s výběrem produktů? Narazili jste na problém při detailingu a neznáte řešení? Zde můžete položit dotaz a zkušenější vám poradí.
Odpovědět
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2944
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Taky už mě to napadlo, podívám se, jestli by se to nedalo udělat.
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
adam33
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 13
Registrován: 22 čer 2017, 17:12

Omlouvám se, bral jsem to tak že co se týče pouze výběru jednoho z více produktů, je vhodnější napsat do této univerzální sekce, než kvuli tomu zakládat nové téma v dané kategorii.
Napster
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 371
Registrován: 21 zář 2011, 18:03
Bydliště: Mladá Boleslav

Ja nevim Martine. Ikdyz se nekdo registruje,vyskoci pravidla tohoto fora,on jen scrooluje dolu a da souhlasim a ani to nebude cist.... to je bohuzel bezna praxe. K tem pripravkum na plasty. Natural look a Preserve je takova klasika. Pouzivam oba a oba jsou super a hlavne minimalni spotreba.
Boleslavák
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 21 led 2018, 15:21

Příští týden přebírám své nové auto.Vůz bude čekat, ale na hezké počasí a do jara bude stát pouze v garáži ( bude to pouze víkendové auto).Můžu lak hned navoskovat používám Dodo nebo Megurais, nebo musím počkat než lak tzv. vyzraje? Děkuji za případnou odpověď.
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Čekat netřeba. Z výroby je lak „hotovej“.
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
Boleslavák
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 21 led 2018, 15:21

Díky za odpověď, vím jenom, že dříve se udávalo, že lak musí min. 6 měsíců vyzrát.
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Jenomže to se lak nastříkal a nechal uschnout. V momentě, kdy ho zapečou, tak se ten proces zrychlí.
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
Uživatelský avatar
Piškot
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 214
Registrován: 11 dub 2014, 17:03
Bydliště: Stará Boleslav

Přesně tak, když se lak "vypaluje" tak už se "uzavře, ale když se to "jen" nastříká tak by se měl nechat nějakou dobu uzrát
Helmut
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 101
Registrován: 31 říj 2017, 05:51

Měl jsem taky dostat v práci nový služebák. Psal jsem přímo na info oddělení škodovky. Odpověděli, že lak je z výroby po vypálení laku navoskován (nejspíš něco né zrovna odolného :) ) a že pro aplikaci vosku doporučují měsíc dva počkat... - Asi nějaké dozrávání laku...
Napster
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 371
Registrován: 21 zář 2011, 18:03
Bydliště: Mladá Boleslav

Divny. Ty postacky modry octavie III nam tu taky jezdi a bez problemu. K tomu vosku z vyroby. Ano auto se meje s samponem s voskem. Tot vse. Potom se susi venku u U33 na parkovisti. A potom jede k dealerovy v shipping modu. U dealera se to hodi na "cistici" plac,kde ukrajinka sunda vsechny transportni folie z interieru a exterieru,dostane kbelik se saponatem a houbou a pred predanim k zakaznikovy se to vošplouchne.. nektere autoservisy maji i mycky s kartacema,ale ta se pouziva na auta na servis.


K gematu. Muzes to bez problemu vzit voskem. Laku to neuskodi.
Odpovědět