Nevíte si rady? Potřebujete poradit s výběrem produktů? Narazili jste na problém při detailingu a neznáte řešení? Zde můžete položit dotaz a zkušenější vám poradí.
Ahoj,
surfex HD máš proč? Na pneu je lepší třeba ten bilberry, který v košíku je taky.
Bluegel v podstatě zbytečnost pro domácí použití-vydrhneš jednu sadu a nebudeš potřebovat.
2 pěny jsou zbytečné, oželel bych tu neutrál 1L
Nač 2 šampony?
místo scratch shield bych vzal radši dražší variantu(je festovní oproti plastové hračce jak je levná varianta)
Utěrka suede je mikroplyš, netuším nač ti bude.
Nezmíněné body výběru budou ok.
Surfex HD je tam ako apc teda a základe riedenia, či už na interiér alebo exteriér.
V prípade že sú teda fakt znečistené kolesá postačí teda iba Bilberry ten bluegel možem dat preč ?
2 šampóny sú tam z dovodu že jeden by bol len taký lacný pri prvom oplachu pred dekontamináciou a nakoniec potom BTBM.
Ok vporiadku vymením teda ten scratch shield vďaka za radu :smile:
ešte by soms a chcel opýtať je tu nejaká kefa na kolesá ktorá by nestalá 40e ? lebo sa mi to zdá trošku prestrelená cena :mytwocents:
V tom případě surfex asi ok
Práce bluegelu jde nahradit bilberry a zbylé napečeniny odstraňovačem polétavé rzi.
Kvůli mytí při voskování bych druhý šampon nekupoval, na mytí ušetříš pár korun-nemá smysl.
Kefa na kolesa bohužel tolik stojí no.
joshiki píše:
07 dub 2018, 09:44
výbava na voskování a péči o exteriér počítat pravděpodobně cca 7tis(v ceně vše krom wap)
Na běžné mytí bez voskování a dekontaminace je to o asi 2tis méně.
Výbava na péči o interiér počítat taky odhadem 3tis.

Ohledně prvního nákupu za 2-3tis: není to tak jednoduché, jelikož můžeš nakoupit část věcí na exteriér a může ti něco chybět...tj je lepší počkat a pořídit všechno potřebné naráz.
Nejsem prodejce, nýbrž praktik
dobře, takže mám počkat a potom rději nakoupit pořádně? chtěl jsem na začátek hlavně ty univerzální čističe.. na kola, interier a exterier, ale zase to nebude stát za to asi.. tak říkáš počkat? :)
chlapci a děvčata poradíte co na světla? Mám relativně nového Golfa(2roky) po bráchovi co jezdil samo do myčky. Na světlech jsou mikro škrábance hlavně vzádu. Ve předu je to trochu osekané od kamínků. Co použít abych to nezkurvil? Děkuji :smile:
Naposledy upravil(a) Hurikan dne 20 dub 2018, 21:24, celkem upraveno 1 x.
  • 1
  • 261
  • 262
  • 263
  • 264
  • 265
  • 268
Mercedes Benz C Class

Trošku podzimní ladění...

Audi A4 Aruba Blue

A další várka...

Díky!