Jakou autokosmetiku?

Nevíte si rady? Potřebujete poradit s výběrem produktů? Narazili jste na problém při detailingu a neznáte řešení? Zde můžete položit dotaz a zkušenější vám poradí.
martina4
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 109
Registrován: 09 črc 2018, 01:12

Jedno auto? A ten šampon? Ten co jsem měl Meguiars tak jedno myti 60 ml na 8 litrů vody. Je to tak na hrane tech 8.l Ještě bych potřeboval poradit jaky clay. Urcite ten měkký ale netuším od jakého výrobce zda je v tom rozdíl nebo je to jedno. A nějaký lubrikant ?
Uživatelský avatar
Ryco
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 76
Registrován: 01 kvě 2016, 14:22
Bydliště: Ostrava

Ano, cca 200ml ironu a 200ml taru na jedno auto. U mě to tak taky vychází.
DJ BTBM dávám 12-13ml na 10l vody.
Clay na nové uto asi spíše měkký a na starší středně tvrdý. Ja používám od ValetPro, ale na značce nesejde, myslim si, klidně i Bilt Hamber.
Lubrikaci DJ Slippy.
martina4
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 109
Registrován: 09 črc 2018, 01:12

Diky, ještě by me zajimal nazor na aplikator vosku od Meguiars takovy ten molitanovy zluty? Ten mam doma. Neskrabe lak? Nebo radeji nejaky jiny? Kdyz pak budu stirat ten vosk tak staci mi jedna mikrovlaknova uterka? Nebo radeji dve? Tu mam taky od Meguiars. Diky
Uživatelský avatar
Ryco
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 76
Registrován: 01 kvě 2016, 14:22
Bydliště: Ostrava

Ne že by vyloženě molitán ten lak škrábal, ale na vyleštěném laku může zanechat stopy. Na vosk bych určitě doporučil mikrovláknové aplikátory, na Číně stojí pár šušní :) nebo si koupit u nás.
Na setření vosku mikrovlákno, záleží na kvalitě, já na své auto spotřebuju cca 3ks, mikrovlákna se voskem celkem rychle zanesou a pak to nestírá. Záleží taky jak silnou vrstvu vosku nanaseš a kolik toho bude tedy potřeba setřít (čím tenší vrstvatím lépe ;) )
martina4
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 109
Registrován: 09 črc 2018, 01:12

Nejak nemuzu najit ten mikrovlaknovy aplikator vosku. Jeste uvazuji o jednom rucniku ma suseni. Mam jen jeden. Co doporucite za rucnik a mikrovlakno uterku na setreni vosku? S tim jednim mam celkem problem susit cele auto. A zda se mi ze moc dobre nesaje. Meguiars
Uživatelský avatar
brabus
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 742
Registrován: 28 úno 2015, 17:42
Bydliště: kousek od Brna

delas si z nas pr.del VSE TU UZ JE NAPSANO !!!!
BSD maniac
martina4
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 109
Registrován: 09 črc 2018, 01:12

Ne prdel si nedelam, jen jsem chtel doporucit nejaky aplikator z mikrovlakna a vhodny rucnik na suseni. To neni nikde psáno.
CHEeSE951
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 46
Registrován: 23 úno 2018, 18:19
Odeslaná poděkování: 1 poděkování
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Ahoj. Choď na ebay alebo aliexpress a napíš si do vyhľadávania "microfiber wax applicator". Za pár šupov máš kvalitné aplikátory. Čo sa uteráku týka, dva sú istota. Ten čo máš si nechaj napr na okná a na lak by som kúpil niečo poriadne. Gyeon Silk Dryer ja asi to najlepšie čo sa týka pomeru cena/výkon. Ale aj WorkStaff má veľmi podarené uteráky, dokonca myslím že aj o niečo lacnejšie. Napr Beast drying towel.
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2944
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

martina4: Jestli chceš řešit výběr mikrovláken, tak to prosím směruj do správné sekce, viz. viewtopic.php?f=28&t=3188.
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
martina4
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 109
Registrován: 09 črc 2018, 01:12

To každý produkt mam resit v jine sekci? Ok nevěděl jsem
Odpovědět