Nevíte si rady? Potřebujete poradit s výběrem produktů? Narazili jste na problém při detailingu a neznáte řešení? Zde můžete položit dotaz a zkušenější vám poradí.
Uživatelský avatar
Od ka-spel
#25434
Není. Je ještě na tom ten jejich tekutý vosk a lesk. Zkusím to vzít ipou až budu voskovat na zimu.

Odesláno z mého ZTE V970 pomocí Tapatalk
Od fery
#48177
Nemá někdo zkušenosti s tím FIX IT PRO nebo s tou sadou Scrath od Turtle? Samozřejmě myslím jen na opravdu jemné škráby aby to neudělalo víc škody než užitku jak o tom píše někdo z lakovny.Sám těmhle věcem z reklamy taky moc nevěřím.Taky jsem tuhle za suchýho počasí potkal sypač,jel jak hovado,nebylo kam uhnout.Ráno jsem našel 3 pěkný díry cca 2-3 mm.V jedný byl ještě zaseklej kámen.A to jsem si asi před 2 měsíci nechal pár takových věcí opravit.
Uživatelský avatar
Od Ewors
#48540
fery: ani sa nepokúšaj to kúpiť! lebo dostaneš po paprčách! takéto prípravky naozaj do detailingu nepatria. v tej fixke nieje nić iné len nariedený (dokonca ani nie priesvitný) lak, ktorým keď pretrieš škrábanec na laku, tak ti po čase vyschne podobne ako sekundové lepidlo (tj. zosuší sa a zostane taký mliečny)..
Keď som mal 15rokov tak som to vyskúšal na zadnom nárazníku na jemných škrábancoch lebo ma zaujímalo či sa stane to isté ako v reklame. Prvých 15 sekúnd to vyzeralo super aj som tomu uveril ale keď som tú fixku položil na stôl a prišiel znova pri nárazník tak som začal plakať..

suma sumárum, NIE,NIE a ešte raz NIE! daj si radšej v lakovni namiešať deci základovky, tvojej farby auta a priehľadný lak, a sprav to ručne a permanentne.
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]