Nevíte si rady? Potřebujete poradit s výběrem produktů? Narazili jste na problém při detailingu a neznáte řešení? Zde můžete položit dotaz a zkušenější vám poradí.
#62368
Zdravím ve spolek, dostal jsem darem excentrickou leštičku Dodo juice se kterou jsem nikdy nedělal. Byl by tu někdo z okolí Chrudimi nebo Pardubic, koho bych mohl navštívit kvůli takovému malému zaškolení a taky ohledně pár rad o nákupu produktů na detailing? :drinks: Dost jsem tady toho načetl, ale abych pravdu řekl, čím víc čtu, tím větší v tom mám zmatek :thumbup:
VSLRA se to líbí
#62469
Zdravím. Potrebuju pomoc s výběrem ručníků. Autofinesse aqua deluxe nebo Microfibermadnes dry me crazy. Velikost nevim co vzít. Auto Bmw M4. Premyslym MM DC XL a k tomu to stejny a junior? Nebo AF primo plusu? Jeste dodám ze auto ošetřeno G techniq vrstvena keramika CSL black dali mi k tomu sadu na ošetření včetně ručníků i mikrovlaken ale ten ručník nic moc teda. Ba menší auto tipu Golf Ok ale tohle fakt ne. Diky vsem.
#62472
Ten Silk dryer me přijde jako ten ručník co už mam od Gtechniku. Velikost i gramaz. Ke konci sušení se to už trápí nepobere to dost vody. Hledám neco s větší gramazi. Ale i tak dík.
#62476
Velikost i gramaz mozna bude stejna jako Gtechniq, ale zpusob zapleteni vlaken uz spis ne, a to je prave to co dela Silk skvelym. AF nemam ale mam Dry Me Crazy a od te doby co jsem koupil sadu Silku (malej a velkej) jsem na nej nesahl.

Osobne jsem spis nazoru, ze je lepsi mit vicero (klidne i obycejnych) rucniku cca stredni velikosti nez jeden ultra, kterej na konci uz bude stejne vlhkej vsude a pokud oplachnes trvdou vodou, tak bude nechavat stopy gramaz negramaz.
  • 1
  • 267
  • 268
  • 269
  • 270
  • 271
Mazda 6 gh

to je možný :) Na takovéhle stř&iacu[…]

Work from samot0506

já chtěl koukat na auto, ale jak si to v mo[…]