Nevíte si rady? Potřebujete poradit s výběrem produktů? Narazili jste na problém při detailingu a neznáte řešení? Zde můžete položit dotaz a zkušenější vám poradí.
Vidím tam tyto nejasnosti:
1. Proč 2x lubrikace? Stačí jedna.
2. Proč Ipa i Prep? Stačí určitě jeden produkt a volil bych Prep, se kterým se mnohem lépe pracuje.
3. TarX ok, ale jsou levnější a dobré produkty - SNTG500 nebo PN.Z-8280-500
4. Proč 2x APC? Stačí jedno.
5. Proč 2 rukavice?
6. Místo No Rinse bych vzal kvalitní šampon

K dotazům:
1. S F7 moc zkušeností zatím není. Jistota snadné aplikace je Finishkare 1000p nebo Dodo vosk, např. Hard Candy.
2. Fungovat bude obojí, Trim ale lépe ochrání.
3. Stejné jako 2.
4. Klidně vosk
5. Trim ideální, pak jen sbírat prach např. tímto https://www.detailingshop.cz/prislusens ... -interier/
6. Ipa rychle vysychá, můžeš to pak snadno poškrábat. Prep je mnohem lepší.
Dobrý den,
rád bych využil i vašich služeb a požádal zkušenější o radu a doporučení s mým prvním větším nákupem detailingových potřeb.
Prosím tedy o vaši kontrolu a případné doporučení:
vlastním auto škoda superb III tmavě hnědá metalíza, rád bych prošel celý proces tzn. předmytí, mytí autošamponem, chemická a mechanická dekontaminace laku (přípravek na asfalt mám doma), mytí, voskování a nějaká ta finální podpora na ochranu vosk a posílení lesku.

Kromě toho co je v košíku, tak doma mám ještě zbytky autošamponu Gyoen Q2M Bathe + s křemíkem, nevím zda jej můžu použít před voskem nebo radši zvolit ph neutrální šampon bez příměsi. Dále jsem tápal u vosku, vzhledem k tomu, že auto myju pravidelně cca 1x 10 dnů, tak nekladu důraz na výdrž vosku ale spíš na krásu, vzhled a odolnost proti vodě. A dále budu rád, když nebude zanechávat šmouhy na plastech. Jen upozorním, že dříve jsem používal vosk Collinite 476s, který mi nyní došel. Otázkou je zda mám vzít stejný nebo zkusit něco nového. Kromě toho mám doma ještě tekutý vosk od Mequires Gold wax Ultimate, ale je cca 5 - 6 let starý, proto nevím zda jej můžu použít kvůli stáří, případně aby mi něco neudělal s lakem.
U Sealantu Labocosmetica jsi jistý opět nejsem, zda se nechá použít na tento typ vosku.

Mrkněte na to prosím a případně mi doporučte co zaměnit, přidat či odstranit.
Předem děkuji za váš názor a váš čas.

Hezký den.
M.H:
Přílohy
obrazek.jpg
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]