Renovace kůže

Nevíte si rady? Potřebujete poradit s výběrem produktů? Narazili jste na problém při detailingu a neznáte řešení? Zde můžete položit dotaz a zkušenější vám poradí.
Odpovědět
marek-vlk
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 16 zář 2017, 21:56

Ahoj mám problém se zamaskováním barevných švů při stříkání kůže.
Můžete mi doporučit nějaký postup jak správně zamaskovat švy, aby se mi neobarvili? Zkoušel jsem různé pásky, různé postupy, ale nic s čím bych byl 100% spokojený. Když dám pásku přesně na šev, podfoukne se mi, když dám lehce za šev je vidět přechod...
máte nějaké tipy na pásky, které používáte vy, třeba na švy, na lepení na kůži, na lak, na plasty, na gumy, na rádiusy?¨

Děkuju za rady
mellda
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 10
Registrován: 14 říj 2018, 08:44

Sice nemám odpověď na tvoji otázku, ale název vlákna je tak obecný, že by se sem hodilo dát moji negativní zkušenost.

Nechal jsem si překalovak kožené sedačky v autě, které už pouštěly při čištění barvu. To značí, že už na povrchu není bezbarvý lak a je třeba ho tam zase dát. Vybral jsem si borca od Ostravy (Dolní Datyni u Havířova), který vypadal solidně a profi. Borec byl za pouhé necelé 4 hodiny hotový. Během pouze půlhodinového číštění a odmašťování sedačky pořádně nevyčistil, takže špínu tam na některých místech zalakoval (už nepůjde vyčistit), neobtěžoval se je vytáhnout před stříkáním z auta, takže poprašek z laku je všude možně (a na malých plochách už ho nevyčistím) a kolem sedaček to neoblepil, takže jsem to musel pořádně vyčistit (na platech kolem byla souvislá vrstva laku). Navíc slíbil, že mi to potom naimpregnuje, ale na to se úplně vyprdnul a ještě mi lhlal, že to impregnoval. Záznam z palubní kamery, ale nelhal. Nakonec to uznal, když neměl na výběr.

Jedná se o "Renovace kůže Ostrava", borec se jmenuje Milan a číslo na něj je 723 330 672, takže bacha na tohoto "profíka".
:driving: Mazda 3 HB, Red Soul, 2.0L G165, Revolution Top, 2014
Uživatelský avatar
joshiki
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 2908
Registrován: 10 lis 2013, 18:30
Bydliště: CZ 30km od D2
Obdržená poděkování: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

takovému urazit ruce...
Aktuálně na fb http://www.mytiauthodonin.cz
Archív na DC.CZ http://detailingclub.cz/viewforum.php?f=49

----------------------------- info@mytiauthodonin.cz 606 300 056
Odpovědět