Nevíte si rady? Potřebujete poradit s výběrem produktů? Narazili jste na problém při detailingu a neznáte řešení? Zde můžete položit dotaz a zkušenější vám poradí.
#63763
Aha, sakryš, to je škoda. No a jak tím pádem do toho tu vodu dostáváte? To vám předtím běží samostatné výkonnější čerpadlo? Byla tu zmiňovaná i studna, tak jsem si říkala, že tam to bude více méně podobné s tou dešťovou nádrží právě.

Dát wapku někam vysoko bude asi trochu problém v mém případě. Nevadí, to nějak vymyslím. Každopádně supr nápad s ibc nádrží, díky! :)
#63765
Jako jak dostavam tu vodu na pudu? Naliju ji do sudu a cerpadlem nacerpam do te nadrze, vodu si totiz vyrabim jinde nez doma... Predtim jsem ji normalne naleval z kanystru do te ibc nadrze.
Nebo jako jak ji dostanu do wapky? Tam tece sama samospadem....

Ne wapku vysoko, ale tu nadrz z ktere si ta wapka ma brat vodu. Staci klidne zidle jenom, ta wapka si to nasaje sama po tom co se zaleje vodou....

Voda ze studny je taky moznost, ale logicky ji z te studny tlaci cerpadlo a je mnohem cistejsi jak destovka...

#63781
LadyTomcat píše:Myslela jsem proces výroby... jde mi hlavně o ten tlak, když nestačí to napojit na kohoutek, tak to musí být docela masakr čerpadlo. Což ještě chápu jak řešit v případě studny/nádrže, ale jak bez ní? :)
O cem to pises? Kdo psal ze to nestaci napojit na kohoutek? Ten filtr se pripojuje na kohoutek...
#63782
No, psala jsem tohle:

[citace]Představovala bych si to tak, že filtr napojím na daný kohout, napustím si do zásoby několik kanystrů (ideálně v dešťovém období, abych pak neplýtvala vodu v době sucha, kdy bude potřeba řešit zálivku) a "odpad" nějak nechala odtéct zpátky do dešťové nádrže odkud se kromě jiného právě i zalévá zahrada.
[/citace]

A tys na to psal, že to nepůjde, že aby filtr fungoval, je potřeba tlak. Tak se snažím zjistit jak vysoký tlak, že na to nestačí kohoutek a jak to tedy dělají ostatní :)
#63786
Napsala jsi ze mas nadrz na destovou vodu a na ni kohoutek, takze zadnej tlak jenom gravitace vody... A ja ti napsal ze potrebujes tlak (vodovodni rad, popripade cerpadlo ze studny, lidove receno darling)
Tak ted nevim jestli jsi to napsala blbe, nebo v tom mas hokej?

Abych to napsal jako pro blbecky:
Ostatni to maj pripojeny na kohoutek, kterej mas doma a myjes si pod tim ruce, ne kohout kterym otocis a z nadrze samospadem tece voda..

Rozumime si?
#63797
Aha, tak to jsme se akorát nepochopili. Nádrž je normálně v zemi pod domem, mám od ní vytažený na terasu normálně stejný venkovní kohout jako vodovodní, akorát do tohohle teče dešťovka. Tudíž tlak +- podobný jako z toho vodovodního řádu. Tak jsem se právě zděsila, že to nestačí :D už se chytám, díky :)
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]