Nováček, pomoc s výběrem produktů :-)

Nevíte si rady? Potřebujete poradit s výběrem produktů? Narazili jste na problém při detailingu a neznáte řešení? Zde můžete položit dotaz a zkušenější vám poradí.
Odpovědět
Andrij
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 29
Registrován: 04 bře 2017, 11:03
Bydliště: Ostrava

Tak nějak bez odezvy zůstal můj dřívější dotaz (asi se ztratil v davu :D )... poradil by někdo?
Andrij píše:Uvažoval jsem, jestli by bylo možné nějak rozumně zkombinovat následující dva produkty:
https://autokosmetika.heureka.cz/sonax- ... na-500-ml/ a https://autokosmetika.heureka.cz/sonax- ... ss-200-ml/.
Původně jsem měl v plánu použít jako leštící a zároveň ochrannou vrstvu pouze tu leštěnku, ale pak jsem se rozhodl poskytnout Svenovi (jméno auta) trochu více luxusu a pořídit ten tuhý vosk.
Můj dotaz tedy zní: lze leštěnku použít pro zahlazení drobných škrábanců(nikde jsem nenašel, jestli je abrazivní, nebo ne :( ) a následně nanést vosk(otázka, jestli na to dostatečně dobře chytne), nebo nemá žádný smysl ji aplikovat, když stejně budu muset před voskem lak odmastit?
Díky za odpověď a předem se omlouvám, pokud se jedná o hloupý dotaz :pardon:
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Myslim si ze v tom nebude problem, dokonce bych rekl ze presne takove pouziti Sonax zamysli. :smile:
MatyRS
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 20 bře 2017, 23:16

HonzaD píše:Koukni na detailingblog.cz, jsou tam všechny věci pěkně popsaný, nebo tady do encyklopedie. Navíc po přihlášení se ti tady na fóru zpřístupní tlačítko "hledat", zejména v tomhle vlákně se toho dočteš spousty. Zkusi si věci projít a přijít spíš s nějakým konkrétním dotazem (např. seznamem produktů na kontrolu).
Piškot píše:Nebo se podívej přímo na detailingshopu na dárkové sety - a můžeš buď koupit tento nebo si to poskládat podle seznamu jen s "dospělými" přípravky
Nebo se podívej na detailingblog - je tam toho spousta užitečného
soray píše:Přesně jak píšou kluci, případně klidně napiš mě na mjaros@detailingshop.cz a sestavíme něco podle Tvých požadavků a rozpočtu.

díky moc, určitě si to dnes projdu a zjistím co by mi vyhovovalo... a obrátím se na vás
Uživatelský avatar
troy
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 66
Registrován: 18 bře 2017, 20:47
Bydliště: Chrudim

mám zas dotaz - KOCH CHEMIE - zkušenosti nějaký? Kamarád co dělá v Německu se pochlubil že jim ted předělávaj nějaký sklady a že dělaji i detailing věci a že je schopen mi nějaký vzorky dovézt tak abych věděl jestli jo nebo ne.
díky ;)
s BBS na věčné časy :)
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

co vím tak lešticí pasty :thumbup:
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
Uživatelský avatar
troy
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 66
Registrován: 18 bře 2017, 20:47
Bydliště: Chrudim

tak asi vemem něco na test :D
s BBS na věčné časy :)
Steedy
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 27 bře 2017, 20:18

Zdravim chlapi , mel bych par otazek a potreboval bych poradit co vybrat pro me auto.
Auto je Mercedes CLS w219 , cerna metaliza s keramickym lakem.

Prvni otazka - budu mit cerstve lakovano jeden bok a naraznik, vim ze se nesmi nanaset na novy lak skoro nic dokud nevyprchaj tekave latky atd.. pry az pul roku. Zajimalo by mne teda co pouzit na nejakou normalni udrzbu za sampon / pripadne zda pouzit sampon s voskem a jaky nejlepe na cerny povrch.

Druha otazka : opacna strana + kapota, strecha, kufr nebude lakovana nove tudiz ji bude treba dostat aspon trochu k podobe nove lakovane casti - co pro to pouzit ? Clay a pote vosk ? Pripadne jaky na tmavou barvu?

Treti : vosk chtel bych nejaky tvrdsi s delsi vydrzi + k tomu nejaky sampon na udrzovani.

Ctvrta : delaj se mi nove disky - takze neco na udrzbu disku a kol, je nejaka jako kdyby impregnace novych disku? Nebo je to stejne jak s novym lakem a proste chvili na to nedavat nic ?

Pata : celni sklo zevnitr i zvenku cim osetrit ?

Prozatim asi tolik, libi se mi celkem produkty od dodo nebo auto finesse ale necham si poradit, urcite bych chtel poradit nejake pripravky pro rucni pouziti , strojove si netroufam zatim.

Dekuji predem za rady !
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Tak se nadechni a začni číst toto téma. Odpovědí na své otázky najdeš víc než dost. Připrav si nějaký konkrétní seznam (podle načteného) a ten sem pošli. Pokud by ti i po přečtení třeba posledních 20 stran nebylo něco jasné, napiš sem. Není to nic proti tobě, jen je to trend, že sem každý příjde s tím, že chce navoskovat atd. a „nadiktujte mi co mám všechno koupit“...
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
Steedy
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 27 bře 2017, 20:18

Popravde procetl jsem detailingblog atd a akorat se mi v tom udelal gulas..

Pokud bych to daval na me stare auto tak by mi to bylo jedno, ale kdyz to davam na sveho medveda noveho tak a jeste k tomu tmave barvy tak bych si radeji chtel nechal poradit jelikoz fakt nevim co na tu cernou pouzit abych to nedojebal..
Uživatelský avatar
Laconi
Moderátor
Příspěvky: 1908
Registrován: 14 črc 2013, 18:42
Bydliště: Brandýs nad Labem
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Co zkusit najít někoho ze svého okolí a nechat si poradit osobně třeba i s názornou ukázkou postupů, to by šlo ne?
clean&style

Detailingové služby v Praze - laconi150@gmail.com
Odpovědět