Výběr vhodných produktů před voskováním...

Nevíte si rady? Potřebujete poradit s výběrem produktů? Narazili jste na problém při detailingu a neznáte řešení? Zde můžete položit dotaz a zkušenější vám poradí.
Uživatelský avatar
pásovec
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 198
Registrován: 26 říj 2010, 18:59

Horac píše: Vím že jsou dva tábory - příznivci ovečky a mikrovláken...neumím posoudit, co je lepší, resp. jestli je to srovnatelné...Prosím Tě, proč tedy není žinylková rukavice vhodná? Co je tedy optimální na mytí?
Ručník Miracle Dryer jsem myslel z ohlasů, že je OK, vesměs je velice chválený...delší chlup už má snad jen Mamut a na ten jsem slyšel rozporuplné názory.
Šampon - je tedy lepší varianta Maxi Suds II? Nebo něco úplně jiného?
Z voskujících např. Dodo Sour Power nebo Raceglaze Auto Bathe, oba obsahují carnaubu a nehrozí tak překrývání přírodních vosků syntetikou. Z nevoskujících pak např zmíněný Maxi suds, Born to be Mild nebo Supernatural. Co se týče té žinylky, tak nemůže nikdy dosáhnout takových vlastností jako pořádná ovce. Taky přece můžeš jezdit Škodou 130R místo Z4, obě to jsou zadolky :mrgreen: :lol:
Detailing Club ČR
Uživatelský avatar
Horac
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 50
Registrován: 12 led 2012, 10:39
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Ještě mi pořád vrtá hlavou ta fáze leštění-korekce laku...Byl jsem odplachtovat baworáka a takto to vypadá:
P1010608.JPG
A chudáček Alfa stojící venku pod zmrzlým sněhem je na tom o dost hůře:
P1010610.JPG
P1010611.JPG
Prosím tedy teď o vaše doporučení leštění-korekce laku. Jedno - dvoustupňové? Čím nejlépe?
Díky.
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2947
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

S tím si podle mne v klidu poradí např. diskutovaná Menzerna PF2500, následně doladit Limem nebo podobným čističem - ať už Tvůj oblíbený CG nebo např. Valetpro Achilles Prep.

Jinak tady máš ukázku co umí samotný Achilles, nutno ale dodat, že zároveň dost maskuje, takže to není korekce trvalá viewtopic.php?f=26&t=199 .
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
Odpovědět