Komplet - vyčištení, vyleštění a navoskování.

Nevíte si rady? Potřebujete poradit s výběrem produktů? Narazili jste na problém při detailingu a neznáte řešení? Zde můžete položit dotaz a zkušenější vám poradí.
Zamčeno
Uživatelský avatar
mathyas
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 310
Registrován: 26 srp 2011, 08:03
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

soray píše:Mathyas: Přečti si pořádně o čem se mluvilo, než napíšeš podobnej blábol jako před chvíli (nebo to má být reklama na keramika?).
Nejsem ortodoxním zastáncem ani jednoho, na rozdíl od Tebe, a snažím se nechat si zdravý nadhled. Ani jsem si nevšiml, že by tu někdo hanil nanoprodukty. Psal jsem už poněkolikaté, že každá technologie má své nevýhody a výhody, záleží, co člověk očekává a vyžaduje.
Primárně jsem reagoval na příspěvek Zakujiho, že Dodo, potažmo přírodní kosmetika, je překonané, což není pravda. To samé s týdenní výdrží. Jsou to zbytečné dezinformace pro nové uživatele.
Asi nečteš pořádně Ty, s nadhledem, jednak jsem si nevšiml, že bych na Tebe útočil frajere, tak nevím proč do mě šlapeš skrz nějakou reklamu, neprodávám žádné produkty... Trošku ubohej výstu za mě, tak se příště zamysli, nebo se běž projít na vzduch...

Mohl bych tě nařknout úplně stejně z toho, že si tady hájíš DODO produkty jen proto, že sis vyřídil zastoupení a prodáváš je... Líbil by se Ti takový útok? Asi ne..I když by tvé příspěvky tak vyzněly, tak si sáhni na dušičku a především se uklidni...

Pouze jsem poukázal na to, že jsou dvě skupiny lidí, kteří si hájí svoje. Tak jak je to všude. Majitelé a zastánci BMW si také nedokáží představit, že by si koupili Mercedes a opačně, nic víc v tom nebylo...
Poradenská činnost v oblasti čištění vozidel a detailingu

Profesionální služby, dlouhodobé ochrany vozidel, opravy kůže

http://www.matejveprek.cz
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2947
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Toho frajera si laskavě odpusť. Já jsem na rozdíl od Tebe naprosto klidnej.

Čtu moc dobře a v Tvých předchozích příspěvcích rozhodně nevidím pouze poukázání na jakési 2 skupiny lidí (nevím, proč toto Tvé rozdělení). Vidím tam Tvůj nynější pohled, že aplikace přírodních vosků musí uživatele zklamat a cosi o násilně vtlačovaném "detailingu". Jelikož to není poprvé, co se v tomto duchu vyjadřuješ, dělá to na mne dojem, který jsem již napsal. Samotný tento fakt mi popravdě nevadí, vadí mi, co tady šíříš za dezinformace.
A znovu opakuji, nepreferuji ani jednu technologii, špatně jsi četl.

Závěrem si myslím, že toto téma již definitivně sklouzlo do OT a proto zamykám. Začátkem jara s kolegou provedeme srovnávací testy přírodních produktů vs. syntetické, výsledky těchto testů budou doufám hodnotnější než tato diskuze.
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
Zamčeno