Nevíte si rady? Potřebujete poradit s výběrem produktů? Narazili jste na problém při detailingu a neznáte řešení? Zde můžete položit dotaz a zkušenější vám poradí.
#60775
Ahoj, tak jsem dnes začal sve první leštění. Nejdřív umýt odstranění rzi, asfaltu a pak clay, vysušení. Mám pasty modrou Ruppes, 2500 Menzerna a Reflect. Kotouče Shine Mate oranž wafle, bílý a černý ploché. Začal jsem kapotou a jelikož mám Hondu černý black pearl tak jsem začal oranž a 2500 Menzerna pak bílý a 2500 a nakonec černý a Reflect na rotačce. Výsledek si myslím je celkem ucházející, ale o co mi jde. Jak řešíte když děláte třeba kapotu a nějaká pasta vám udělá rozstřik pasty na stěrače okna a jiné díly. Nebo budu dělat střechu a stříkne to na zadek nebo až na přední kapotu co už je vyleštěná. Další věc když vyleštím kapotu dávate hned na ten díl vosk nebo až uděláte celé auto. Díky za rady. Fotky přidám později jak to dopadlo.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
#61350
Ahoj, měl bych dotaz. Teď jsem dělal brutálně dobitou oktavku, zkoušel jsem to orbitkou (extol), tvrdý kotouč a fg400. Bohužel si ani neprdla, tak jsem pritvrdil a vzal rotačku, s tvrdým kotoučem, místy i vlnu. Bohužel nemám vysoký měkký unašeč, tak na spodcich dveří se mnou leštička dost cvičila. A mě zajímá, vyřeší to vůbec ten měkký unašeč? Problém byl opravdu jen na spodcich dveří, jinak se mi s rotačkou dělá líp než s orbitkou.,tu mam defakto jen na finiš, případně hologramy po vlně.
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]