Nevíte si rady? Potřebujete poradit s výběrem produktů? Narazili jste na problém při detailingu a neznáte řešení? Zde můžete položit dotaz a zkušenější vám poradí.
Od Nosa
Díky moc chlapi za cenné rady.

Ok -
1)carpet vyhazuji
2)na okna bude stačit DJ refill? Třeba 250ml?
3)Alkalickou pěnu vyhazuji. Zpěňovač objednán gloria FM10.
4)Maskovačku klidně nechám a štětec přihodím.
5)Na kola jsem chtěl zatím nějakou domácí MV rukavici, která by mohla stačit + nějaké ty IKEA kartáče, co jsem četl na blogu.
6)Leštěnku bych rád, ale ručně to asi opravdu dělat nechci :D - přemýšlím o nějaké variantě DA leštičky aka Vertool 15mm nebo 21 za relativně přijatelnou cenu.
7) mikrovlákna mám nějaké objednané z aliexpress - MV utěrky, vaflové utěrky, i jeden ručník, ale tomu zas úplně nevěřím, proto budu brát osvědčeného mamuta. Plus pár ks kvalitních utěrek odsud ze shopu.

Takže do úplného začátku myslíš, že by zacpaná hadice prstem mohla na oplachy stačit?

Já vím....ta cena kýblu a gritu :threaten: ale to je nejdůležitější sortiment, zkusím poptat na bazaru zde a třeba se někdo najde. Ani na Alim nemůžu najít o moc výhodnější...

Pobývám v Praze, sem tam Náchod, asi by opravdu nebylo na škodu se nechat vtáhnout do problematiky.
Od Napster
Ja bych misto IPA vzal Gyeon Prep. Kyble koupis treba v obi apod. Ten Gritguart je na aliexpres asi za 12$ tusim. Carpet bych nechal pokud ma neredeny. Popripade misto carpetu vzit DJ wipe out. Na myti staci na verejne wapce pokud mas v okoli. A az prijedes z wapky domu,tak ten prach jen doma stahnout hadici s prstem. Maskovaci pasky neni nikdy dost. A vzdy dojde v nejhorsi chvili. Stetec na pneupajc staci bez problemu z OBI apod. Na interier je lepsi priplatit. Ja mam asi 40ks uterek z KIKu nejaky z DS a nejaky z ALI. Ted jsem si vsimnul IronuX. Nez Carpro bych vzal od Bilt Hamber Korossol. 1. Relativne voni a cenove je na tom "lepe"
Od joshiki
A tady je názorná ukázka, proč je lepší "vyhodit" pár stovek až tisíce za individuál konzultaci a doporučení věcí na míru než se v tom plácat a slepě nakoupit zbytečně drahé věci, které nejsou potřeba.
Od Nosa
Já neříkám, že nikoho nepožádám o radu, ale nejdřív podle mě není na škodu se tu o pár věcech informovat, když máme tu možnost no ne :) Když joshi píšeš
než se v tom plácat a slepě nakoupit zbytečně drahé věci, které nejsou potřeba.
co máš na mysli zbytečnými drahými věcmi? Jak jsem psal, ty věci jsou zatím jen v košíku a proto tu o nich diskutujeme :drinks:
Když mi někdo napíše abych vyměnil tohle za tamto a dá pádný důvod, nemám s tím problém.
A když už jsme zrovna u toho, bude někdo v Praze a okolí dělat v horizontu dvou týdnů nějakou větší údržbu, že bych to přijel shlédnout?
Od umts14
Zdravím, chtěl bych se zeptat, zda se toto dá ještě nějak zachránit leštěním nebo je to spíše už na nový lak? Dík

• 1
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25

Nene, problém nemám. V laku je m&aac[…]

VD › Focus ST II

Teda... super práce o tom žádn&aacut[…]

Je Vám sotva 18let a už jste postavili dům,[…]

Oldsmobile Delta 88 - jedna noc jedno auto

Chlapi diky, majitel se trochu zhrozil když sly&sc[…]