Nevíte si rady? Potřebujete poradit s výběrem produktů? Narazili jste na problém při detailingu a neznáte řešení? Zde můžete položit dotaz a zkušenější vám poradí.
Od Piškot
Já bych použil nějakou aktivní pěnu nebo prewash. Bude mě to taky čekat, až se poskládá závodnička, která je ještě k tomu v šedém matu a je skládá se v dílně kde se topí dřevem :-)
Od troy
mám od kamaráda z UK Bilt Hamber - bude to stačit když to vemu ručním zpěnovačem případně doporučení na nějaký ten prewash?
Od Piškot
Záleží co to je od Bilt Hamber?? Jestli AUTO FOAM tak určitě - aktivní pěna
Celkem se tu ve velkém používá od VALETPra CITRUS PRE WASH - předmytí
Od troy
mě šlo o nějakej typ co doporučit na prach :) takže to vemu pěnovkou, kouknu co je na dvoře novýho a zbytek klasika
Od Klvys
čau lidi mam dotaz,když mam auto a je vněm interierový kobereček tak tam kde davame nohy zustava takový jemný písek(same kamínky) jak je vytahnout z koberce?kdybych to vysaval tak vysavam jedno místo 2 hodky a furt mi budou vyskakovat ty kaminky(pisek) je nějaky kartač nebo přípravek ktery se nanese a ty kamínky vytahne a pak jenom setřem nebo vysajem? díky za rady.
Od HonzaD
bohuzel, cim mene kvalitni koberec, tim hure ten pisek pousti. Funguje kombinace hrubsich kartacu, vysavace a kompresoru, jen to posledni musis s rozumem, jinak si to rozfoukas po celym aute :D
  • 1
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
TH - Superb II co už viděl svět

Jsou tepovany, deti tomu dali zabrat, koberce hlav[…]

Oldsmobile Delta 88 - jedna noc jedno auto

Tam ne tohle jelo na svatbu

Subaru Tribeca

Tenhle interiér mě opravdu bavil, auto po c[…]