Nevíte si rady? Potřebujete poradit s výběrem produktů? Narazili jste na problém při detailingu a neznáte řešení? Zde můžete položit dotaz a zkušenější vám poradí.
Od coci
Dobrý den,
bohužel se na mě vyřádil ptačinec. Klasické ,,hovínko,, bylo na laku víc než 24h a na přímém slunci. Došlo tak k naleptání laku, je jakoby matný. Lak jsem zkusil přeleštit strojně pastou ale bez abraziv. Nic z toho nepomohlo. Lak je hladký, bez puchýřů, ale pozoruji matný flek. Mohl by jste mi někdo poradit jak by se dal probém řešit? Případně doporučit nějakou odbornou firmu (Praha +okolí) ,která by si s tím poradila. Nemám zkušenosti s broušením laku, proto se mi do toho nechce abych neprobrousil. Jedná se o tvrdý lak - audi. Děkuji za odpovědi.
Od coci
jsem laik, dá se to nějak poznat zda je to na barvu? Připadá mi to , že to není. Nevíte kam bych to mohl svěřit, aby to udělal - doporučit firmu, která má zaručené výsledky? V okolí Prahy a Praha. Díky
Od Feri
Já alfu koupil s vyleptaným lakem až na základ, nejspíš od ptačího hovna.
Fotky nejsou nic moc, protože si iPhone s tím leskem moc neporadit a zaostřil na odraz vedle... :D
Ale pro představu by to mohlo stačit ;)
(nejprve přeleštěno leštičkou, časem i smirkem 2000 a 3000 a pak znova leštičkou a opravdu je to na základ, takže jedině nalakovat...)

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7
Nissan 350Z Nogaro red

já koukám taky hlavně do německa... […]