Nevíte si rady? Potřebujete poradit s výběrem produktů? Narazili jste na problém při detailingu a neznáte řešení? Zde můžete položit dotaz a zkušenější vám poradí.
Od shawt
Chlapi, ktera dobra duse v Praze by se mi podivala na moje auto. Taky jsem bohuzel nechal ptaci trus dele, nez sem mel a ikdyz sem to ted umyl, lestil, tak tam porad je takovy matny flicek, jakoby to nekdo potrel bezbarvym lakem.
Prd tomu rozumim a nez nakoupim drahe pripravky, ktere nepomuzou, tak bych byl vdecny za konzultaci a mozna vylesteni?
Foto fleku, ale neni to moc videt na fotaku.
IMG_4538 flek.JPG
Od Frozz
Ahoj. Zavolej klukum do Art World, sidli v Boranovicich u Prahy, meli by ti pomoct. Budto to pujde strojne vylestit, nebo prvni smirgl a pak lesteni :thumbup:.
Od shawt
Dekuji za tip, ja to zkusil ted vzit mekkym Clay a vubec to nic neudelalo, tak se to bude muset udelat strojne.
Docela by mne zajimalo na kolik tohle muze prijit financne, je to oblast tak 10cm na 2cm, jestli vubec a co sem se dival na videa lesteni, tak to by mela byt otazka 5minut max.
Mam havarijni pojisteni s 0% ucast. Mate nekdo zkusenosti, jestli tohle havarijko proplaci?
Od BigBang
to sice nevim, ale bál bych se komu by tohle svěřili do rukou - jelikož pojižťovny obírají a krátí jak můžou, tak by se jim určitě nechtěl platit účet za „detailingovou dlužbu“. Spíš by to dostal v autorizáku do ruky nějakej lakýra, kterej by to přetáhl hrubou pastou a hotovka :pleasantry:
Od shawt
Vtip je ten, ze to nejde poznat, ze je to z hovna :) auto mam 2 mesice, mozna bych to uhral na zaruku, jakoze spatne nalakovane z vyroby :) Ja to dovezu Chemical guys :) Dival sem se na jejich videa a vypada to docela jednoduse...taky uvazuju koupit masinu a kotouce a zkusit to sam, ale ucit se na novem aute neni asi nejlepsi napad.
Naposledy upravil(a) shawt dne 08 říj 2016, 20:38, celkem upraveno 1 x.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
Nissan 350Z Nogaro red

já koukám taky hlavně do německa... […]