Nevíte si rady? Potřebujete poradit s výběrem produktů? Narazili jste na problém při detailingu a neznáte řešení? Zde můžete položit dotaz a zkušenější vám poradí.
Od Frozz
Hele nevím, kolik si za to kdo bude účtovat, pokud se bude brousit, nebude to práce na 5 min. Počítej cca pár stovek Kč...
Od shawt
Bohuzel sem nemel ted mco casu, ale ptal sem se v nejmenovanem obchodaku, kde myjou auta a pry tam delaj i naky ten detailing a pry se musi prelestit cela kapota (kvuli cca. 10cm?) a cena pry 1200 Kc. Tak nevim, jestli je to pravda a ok cena?
Od wildT
Je to blbost a za takovy trapny upsell uz bych tam znovu nepachl, i kdyz chapu ze pronajmy v OC jsou raketa. Mam teda na mysli nove(jsi) auto s OK lakem, na uplne dodrbanem aute by to chtelo vylestit cele at to nebije do oci, ale na takovem aute vetsinou nikdo neresi jeden flek od hovna :D Osobne bych si za to asi nevzal vic jak 400-500, protoze to je fakt prace na 10-15 minut i s brousenim. Odstranoval jsem treba nejakej skrabanec od klice kterej sel pekne pryc jenom stredni pastou a tam jsem byl komplet hotovej pod 10 minut (umyti predku auta, clay, rozlesteni, BSD).
Od shawt
Napadla me teorie, ja na lak nanesl Turtle Wax - Metallic + PTFE. Pak cca. po 14ti dnech prislo hovno a po umyti viz. vyse zbytek, ktery je jakoby zalakovany. Nevim, jakou vrstvu vytvoril Turtle Wax - Metallic + PTFE, ale je mozne, ze ten zbytek muze byt prave jen ve vrstve vosku? Ale to bych asi umyl samponem nebo lestenkou, coz se povedlo tak z 5%.
Od shawt
Dnes jsem navstivil ArtWorld a nemeli sice cas, nicmene mi rekli, ze se musi rozlestit cela kapota a ze ta barva tim lestenim chytne jiny odstin. Bohuzel si nedovedu predstavit, jak moc to bude po tom lesteni jine proti ostatnim castem auta. Tak ted jsem na vazkach, jestli do toho jit...?
Od Napster
Bude jasnější. Pokud je lak doskrabany,respektive auto se používa a je starsi 7let,tak je opravdu lepsi preliznout celou kapotu. Potom zalezi na barve auta a znacce auta. Pokud je auto stribrny,tak bych klidne lestil i jen lokalne. Problematicka je modra a cervena.
Od shawt
Jeste dotaz k ochrane kapoty, kdyz by se brousila - lestila cela kapota, tak o kolik se snizi ochrana kapoty napr. od kaminku a jinych veci?
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
Nissan 350Z Nogaro red

já koukám taky hlavně do německa... […]