Nevíte si rady? Potřebujete poradit s výběrem produktů? Narazili jste na problém při detailingu a neznáte řešení? Zde můžete položit dotaz a zkušenější vám poradí.
#661
Zdravím :-)
Jsem tu nový, ale o auto se rád starám a chtěl bych aby vypadalo co nejlíp. Po neuspěšných pokusech s želvou, sonaxem a nějakých "tesco" výrobcích jsem se rozhod pořídit konečně něco kvalitního. Pročet jsem si to tady, a potřeboval bych poradit co správně vybrat..))
Zatím jsem vybral tohle:
http://www.detailingshop.cz/predmyti-my ... tarek.html
http://www.detailingshop.cz/predmyti-my ... 500ml.html
http://www.detailingshop.cz/cisteni-lak ... 325ml.html
http://www.detailingshop.cz/aplikatory- ... kator.html
http://www.detailingshop.cz/protekce-vo ... 220ml.html
http://www.detailingshop.cz/suseni/399- ... x40cm.html

Měl bych něco měnit? Například jestli se snese šampon s voskem, leštěnku..? Předem říkám že nějaký větší rozlešťování mýho laku je bezpředměný, ať už se jedná o rýhy až na plnič z parkoviště, osekaní od kamínků apod. :? Zároveň bych ale chtěl aby to vypadalo aspoň trochu dobře.. :D
Předem díky za pomoc ;)
#662
Ještě bych rád dodal, že samozřejmě vím, že tam spousta věcí chybí, ať už jde o okna, plasty, disky, pneumatiky.., ale jsem studen, takže rozpočet je velmi omezený. Prozatím dojedu to co mám doma a pak budu pokračovat v něčem lepčím :roll:
#664
Ahoj, přihodil bych tam ještě clay + lubrikaci. Cenově výhodný je například set clay55gr+lubrikace basic lube. Jinak jsi to vybral moc dobře :-) Je to přesně jak píšeš, postupně budeš rozšiřovat. To je na začátek nejlepší. To znamená pořídit to nejnutnější a postupně to dokupovat, ale aby to mělo smysl. To znamená nekupovat clay až na konec :D
#672
Díky :-) Abych řek pravdu, clayi jsem se chtěl tak trochu vyhnout, ale věděl jsem že mi to neprojde :lol: Přecejenom trochu se toho bojim, abych tím ten lak nedodělal ještě víc než je teď :-D Ale dobře, přihodím ho tam ;)
takže třeba takhle:
http://www.detailingshop.cz/cisteni-lak ... y-55g.html
http://www.detailingshop.cz/cisteni-lak ... ntrat.html
+ k tomu nějakej rozprašovač..)) Všude všichni chválej ten Kwazar tak se ho pokusim někde sehnat :-) V nějakým zahrádkařství nebo takhle někde..
Ještě dotaz, tohle malý balení claye, je to asi nesmysl aby se s tím vyčistili dvě auta viď? Vzhledem k tomu že to nebylo dělaný nikdy, tak ho asi budu moct po použití rovnou vyhodit..?
#673
Ahoj, nejideálnější by bylo se potkat na některým z mých školení, většina lidí co tam přijde má z Claye aj věcí strach, po ukázání postupu a vůbec opodstatnění všech přípravků strach opadá a máš ve všem větší jasno. Už několikrát jsem si potvrdil že i když tisíckrát tady rozepíšu jak a proč daný postup používat, stejně nejvíc Ti dá praktická ukázka.
#676
O školení už jsem přemýšlel, to se neboj :-) Hodně pročítám web, ať už tady, nebo detailing.cz, detailingworld, takže obecně ty postupy jakžtakž znám, leč praktický zkušenosti s tím zatím nemám (pokud nebudu počítat leštěnky a vosky od želvy, nedejbože ještě tempo před x lety na Š120 :lol: ) Vím že se toho claye všichni zezačátku bojej, a taky vím že všem říkáte, že se není čeho bát..)) Faktem ale je, že na tom mým laku už není moc co zkazit, víc škrábanců než tam je už snad ani udělat nemůžu (holt 15 let starej Golf, navíc ho přede mnou měla x let ženská, takže to taky tak vypadá.. :lol: +když k tomu připočtu nespočet dost hlubokejch škrábanců z parkoviště.. :roll: )
#681
Kolega VWMyšák je jasným důkazem toho, že i z neřešitelného se dá vytvořit v očích laiků nemožné.

Jeho vůz, který jsme společnými silami řekl bych zrestaurovali

http://www.matejveprek.cz/project/volkswagen-golf-iv/

viewtopic.php?f=33&t=180
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 271
Mazda 6 gh

to je možný :) Na takovéhle stř&iacu[…]