Nevíte si rady? Potřebujete poradit s výběrem produktů? Narazili jste na problém při detailingu a neznáte řešení? Zde můžete položit dotaz a zkušenější vám poradí.
Já dávám většinou do kýble 30ml na 15l vody a myje úplně normálně chce to zkoušet a věřit pouze návodu.jednou mi to ujelo a dal jsem do kýble asi 50-60ml na 15l vody a to už mi připadalo moc jako bych tu vodu předávkoval.schválně to otestuj a uvidíš že těch 30ml na 15l vody je ok.
Tak on kazdy sampon,co lubrikuje v sobe neco bude mit. A ikyby to fusso necim prekryval,tak na jk dlouhou dobu?! Dle me to nebude tak horky. Vosk z verejnych wapek je taky na par dni a nebo do prvniho deste :D jinak k samponum kasika DJ BTBM vychazi proste nejlepe. Semper od Labocosmetiky ma byt taky bez prisad. Ale uplne se mi tomu taky nechce verit ikdyby to prekryl taky do prvniho deste,tak neco v sobe mit taky bude. A na druhou stranu proc ne? Ikdyby to lehce dokrmil ten sampon,tak to nicemu neublizi. Teda pokud nekdo nesleduje jak dlouho vydrzi fusso a hleda rozdil jestli mu drzi 9mesicu a nebo 11mesicu.
Napster píše:Tak on kazdy sampon,co lubrikuje v sobe neco bude mit. A ikyby to fusso necim prekryval,tak na jk dlouhou dobu?! Dle me to nebude tak horky. Vosk z verejnych wapek je taky na par dni a nebo do prvniho deste :D jinak k samponum kasika DJ BTBM vychazi proste nejlepe. Semper od Labocosmetiky ma byt taky bez prisad. Ale uplne se mi tomu taky nechce verit ikdyby to prekryl taky do prvniho deste,tak neco v sobe mit taky bude. A na druhou stranu proc ne? Ikdyby to lehce dokrmil ten sampon,tak to nicemu neublizi. Teda pokud nekdo nesleduje jak dlouho vydrzi fusso a hleda rozdil jestli mu drzi 9mesicu a nebo 11mesicu.
I kdyby jenom na tyden, tak me to vadi. Kdyz mam auto navoskovany, tak chci prece aby vosk fungoval a ne aby ho neco prekrajvalo..
Napr mi to vadi pri suseni auta, kdy musim vzit dva rucniky misto pulky jednoho..
jirikz píše:Ahoj, potřeboval bych poradit ohledně šamponu. Poslední 2 roky jsem používal Valetpro concentrated 500l, který není v současné době skladem. Přemýšlim tedy o náhradě. Na autě mám v současné době vosk Finish Kare 1000+ a na dokrmování BSD.

Možní kandidáti: DJ Born to be mild, Gyeon Q2M, Labocosmetica Semper,...

Předem děkuji za rady.
Není skladem? Tak kup litrovku,nebo jako já pětilitrovku :D pokud jsi byl teda spokojen...
Třeba já myji taky od Valetpra obyč šamponem a nepřijde mi to drahé, když 5 litrů máš za takovou "směšnou" cenu. Jelikož mi už Valet dochází tak jsem objednal GYEON Q2M BATHE ESSENCE, tak jsem zvědav, jelikož 5-10 ml na mytí mi přijde taky hodně finančně friedly. Uvidíme
MalejDoom píše:Ahoj,

je nějaký zásadní fukční rozdíl mezi:
DODO JUICE GRIT GUARD BLUE MŘÍŽKA
http://www.detailingshop.cz/predmyti--m ... ue-mrizka/
a
DODO JUICE SCRATCH SHIELD BUCKET FILTER MŘÍŽKA
http://www.detailingshop.cz/predmyti--m ... er-mrizka/

vidím rozdíl v ceně barvě a hustoty mřížek ale záhadou mi funkčnost. Vyplatí se si připlatit a zároveň si i počkat na dražší variantu? Díky za odpovědi
Já věděl, že když budu chvíli hledat už to někdo řešil.
Má někdo srovnání obou?
Vypadá to, že ta levnejší a nastavitelná je tedy výhodnější? Díky

P.S. Sem trochu skeptickej k levnějším věcem, vždycky říkám, že sleva není zadarmo. A většinou není ;-)
A jelikož nejsem tak bohatej abych kupoval levný věci, raději sem opatrnej...
Apropo chtěl sem vzít levný grit guard z amazonu, než sem přečetl recenze "šetrných" němců, kteří psali: "kvalita hrozná, chtěl sem ušetřit, naprodruhé si jdu koupit originál :-O"
  • 1
  • 252
  • 253
  • 254
  • 255
  • 256
  • 268

Bejby prosímte jakým způsobem nanasi[…]

VD › Focus ST II

Toho sem si vůbec nevšiml, skončilo mi do n[…]

Tak to trvalo ani ne jeden měsíc, achjo, na[…]