Nevíte si rady? Potřebujete poradit s výběrem produktů? Narazili jste na problém při detailingu a neznáte řešení? Zde můžete položit dotaz a zkušenější vám poradí.
Wipeout povlak? To bude nejspíš chyba jinde než v čistici...resp zatím jsem se s jakýkoliv problémem nesetkal s wipem. Když někde hadr nabere mastnotu, pak to po zaschnutí nechává šmouhy. ..ale to je obecná vlastnost všech čističů.
Povlakem jsem myslel jemné šmouhy po přejetí s mikrovláknem a vytření do sucha tak mi tam něco prostě zůstane aj když postup opakuji. Nevím možno blbý plast ve dveřích. Většinou to přejedu detailerem a je to ok.
Chcem objednať z DS kozmetiku na interiér, mam vybraný swissvax plastic wash a protection matt. Bude to v podstate využívané na čisto nové auto. Mám ísť do SV alebo by ste vybrali nejakú inú alternatívu, keďže plasty sú nové? Nemáte ešte skúsenosť, aká je spotreba toho SV? Pretože sú to 250ml, tak dúfam, že to vydrží na vyčistenie všetkých interiérových plastov aj viackrát. Díky moc za radu :)
Helmut píše:Ale zajisté :) Je fakt, že občas se Tčko protočí a musím ho vrátit, uprostřed se to prohne (nejde o to moc "dřít" houba/rukavice) ale kdyby se doprostřed odříznul 5cm pruh odpadní trubky (půl metru tak za 50,-) Tak by to taky bylo lepší :) Nicméně mám to spíš abych houbou nehrábnul do usazenin na dně a přímo je nenabral...
Beru zpět... plave :-) Takže přece jen ten GritGuard není až tak drahý :-D
P.S.: Předpokládám, že Grit Guard neplave :)
TorpedoPluto Na ošetření nového interiéru ti to vystačí několikrát určitě, ale mě osobně by bylo proti srsti dát za 2lahvičky 2ku, když třeba wipeout od dodo je špičkový čistič a ošetření plastů je super věcí celá řada.

Helmut tušímže jsem to psal jak jsem vymýšlel různé homemade grity a ve výsledku jsem stejně peníze obětoval a koupil "předražený"grit. Když si vzpomenu kolik úsilí,času a pokusů mě to stálo vymyslet použitelný homemade grit a stejně jsem nakonec koupil origo, tak mi to příjde jako vtip :D
Grit neplave, je z těžšího plastu než je voda.
Urcite swissem chybu neudelas. Ale jak psal Jožka za tu cenu toho jde nakoupit vic. Napr jiz zminovany Dodo Wipeout. 500ml 500kc redeni klidne 1:1 a mas 5l silnyho cistice. Na plasty muzes pouzit klasiku Poorboys Natural look,nebo gyeon preserve. Pokud mas kuzi,tak jeste muzes vzit sealant Gliptone leather a jsi cca na dvojce taky. A mas cistic na plasty,kuzi,textil impregnaci plastu a impregnaci na kuzi. Spotreba preservu i natural looku jsou minimalni. Ovsem az po delsim uzivani. Ze zacatku toho budes davat vzdy zbytecne moc(to zname vsichni) :D
Jaký by jste mi doporučili ručník? Pro domácí použití mám v košíku tenhle: GYEON Q2M SILK DRYER 50X55CM , ale chtěl jsem ještě jeden abych měl dva. A nevím jestli znova tenhle nebo nějaký jiný. Nebo něco úplně jiného :)
Silk je super,mám ten velký a budu dokupovat ještě jeden velký,protože jeden na Accorda nestačí,ke konci už nechává stopy vody.

Jinak se chci zeptat kdo má zkušenost s mycí houbou a polštářkem Incredisponge a Incredipad co je lepší,tedy co se lépe drží a lépe se s tím myje? Vzhledem k rozměrům? Na detailingshopu je u rozměrů jen váha,takže si to nedokážu představit. Díky
  • 1
  • 255
  • 256
  • 257
  • 258
  • 259
Work from samot0506

OK už to jede nesmí se použít ten n&[…]