Nováček, pomoc s výběrem produktů :-)

Nevíte si rady? Potřebujete poradit s výběrem produktů? Narazili jste na problém při detailingu a neznáte řešení? Zde můžete položit dotaz a zkušenější vám poradí.
Odpovědět
Jury
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 12
Registrován: 13 zář 2020, 14:30
Odeslaná poděkování: 1 poděkování

Nemohu se rozhodnout jestli koupit
VALETPRO CITRUS PRE WASH 1L
nebo
AF Dynamite jako předmytí
a k tomu AF Verso na interiér nebo i předmytí

Nebo jen BH Surfex HD 5L a používat to jako předmytí na wapce a i do interiéru :dash: :D

Tím předmytím myslím jen spodní části vozu,kola,podběhy, prahy , dveře no znáte to. Všechno to chci stříkat přes rozprašovač.
A nějaký odpuzovač prachu,antistaticky,detailer na interier (palubovka,volant,páka)
Líbí se mi https://www.detailingshop.cz/auto-fines ... -detailer/
Nebo raději poorboy natural look? Chci to použít opravdu na všechny ty plasty a volant.
Díky
Uživatelský avatar
brabus
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 742
Registrován: 28 úno 2015, 17:42
Bydliště: kousek od Brna

Surfex a redit dle potreby
BSD maniac
Ottap
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 14 pro 2020, 21:56

Zdravím, som tu nový a s detailingom nemám žiadne skúsenosti, čakám na nové auto a chcel by som si zaobstarať nejakú kozmetiku na ošetrenie laku aj interiéru. Mám záujem len o vysoko kvalitne produkty. Auto bude mat bielu kožu a drevené obklady v čiernom klavírnom laku. Na ochranu kože som si vybral Gyeon Q2 LeatherShield. Na ochranu exteriéru som si vybral CarPro HydrO2 Lite. Chcel by som vás poprosiť o váš názor či sú aj lepšie produkty ako tie čo som si vybral / samozrejme viem že najlepšia na ochranu je fólia a klasická keramika ale na to nemám čas ani skúsenosti/ a tiež či mi viete poradiť utierku na drevené lišty v klavírnom laku a nejaký vosk ktorý by som mohol naniesť na tie lišty aby sa nepoškriabali. Cena nie je problém, len aby bola jednoduchá a rýchla aplikácia. Ďakujem za každý názor a radu.
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2947
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Q2 Leathershield používám již na druhém autě a funguje výborně. Hydro2 bude také fungovat dobře, jen je potřeba opakovat aplikaci každé 2-3 měsíce.

Utěrku určitě od MIcrofiber Madness, je to asi to nejlepší, co se dá momentálně koupit. Na interiér MM Yellow Fellow. Připrav se ale na fakt, že černý klavír prostě časem mikroškrábance mít bude. Ale při opatrné údržbě jich nebude hodně a nebudou až tolik vidět (na slunci ale ano). Pokud mají povrch lakovaný, použij cokoliv na lak (vosk, keramika, atd.).
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
Jury
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 12
Registrován: 13 zář 2020, 14:30
Odeslaná poděkování: 1 poděkování

Co na palubni desku když už není poorboys.
Dodo spritz? Díky

Jinak mám ještě ten apc 710ml už asi naredeny. Je to bezpečné na palubni desku jako cistic? Cetl jsem něco o vybledlych plastech
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2947
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Poorboys zase bude :-)
Preserve, C6, Koch, Fantastic plastic, 303 Aerospace - možností je mnoho
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
Hanyss
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 10
Registrován: 31 pro 2020, 22:41

Za mě vyhrává Optimum Protectant Plus :) doporučit ale mohu i CarPro Perl.. Co se týče tvého dotazu na APC klidně to použít můžeš na vyčištění, ale nesmíš to tam nechat své volně zaschnout a následně ošetřit. Některé APC hlavně při použití v neředěné formě mohou vysušovat povrch, a jelikož povrch vyčistíš hloubkově tak odstraníš veškerou ochranu - pak na to slunce pálí a časem to dostane na prdel :)
Uživatelský avatar
ka-spel
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 498
Registrován: 18 bře 2013, 22:46
Bydliště: Prostějov
Odeslaná poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

S3T píše: 24 led 2020, 00:04 lubrikaci doporučím tuhle, je to koncentrát, uděláš z toho pár litrů lůbru za super cenu a výborně funguje: https://www.detailingshop.cz/clay-a-lub ... lubrikace/
Není výhodnější koupit https://www.detailingshop.cz/valetpro-c ... -detailer/ nebo rovnou v pěti litru a podělit se s někým. Nejen librikace, ale i detailer podle ředění. Používal jsem a jako clay klouže parádně. Dodo mě přijde akorát jako předražená značka.
S3T
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 123
Registrován: 06 bře 2016, 23:59

Ja nemam rad multifunkcni veci a ta lubrikace od dodo je opravdu hodne dobra.. zas tak moc to nestoji, abys musel setrit a kupovat multineco 😉
Dodo urcite neni predrazena znacka, je dobra
Skrblík
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 10
Registrován: 10 čer 2018, 15:35

Jako lubrikaci pro clay můžu doporučit Gyeon ClayLube, dá se ředit, funguje dobře a vyjde na relativně dobré peníze.
Odpovědět