Nevíte si rady? Potřebujete poradit s výběrem produktů? Narazili jste na problém při detailingu a neznáte řešení? Zde můžete položit dotaz a zkušenější vám poradí.
Zdravím, chtěl bych se zeptat,
rozhoduju se který přípravek na ošetření koupit?
Vybírám mezi
- DJ fantastic plastic dresing
- PB Natural Look
- Gyeon Q2M preserve
- gtechic C6 matte dash
- 303 aerospace

potřebuji to na měkčený koncernový plast, přesnějí palubka v Audi A6, vypadá trochu jak kůže (ale vím že není :D )

tak bych se chtěl zeptat který je to nejlepší aby byl povrch matný, a klidně lehce tmavší.

Předem díky :)
Myslím že ani s jedním neuděláš chybu.Osobně jsem měl pouze BP dle tvého výběru ale podle ohlasů jsou dobrý všechny i když se mohou chovat různě na různých površích.Osobně používám Perl,ChG VRP,Ma-fra Diamant Plast Four chystám se testnout Gyeon preserve.Nic není dokonalé o čem by se dalo říct že je to top a dalo se to použít na vše s perfektním výsledkem každý produkt má něco do sebe na něčem je perfektní a na jiném povrchu trošku ztrácí, proto pravděpodobně nezůstaneš u jednoho produktu.
Díky, to já všechno právě vím, ale jde mi teď právě o produkt pouze na toto jediné auto, proto bych rád názor někoho kdo má s tímto povrchem zkušenosti a poradí který produkt si právě s tímto povrchem rozumí nejlépe :)

Ale přesto moc děkuju za odpověď :)
Vidím, že toto téma opravdu budu muset úplně vypnout :(

Zrovna tento poslední dotaz měl být jasně směřován do sekce Interiér. A dost mne mrzí, že (když už se nečtou pravidla) si nikdo není schopen přečíst alespoň první přišpendlené téma v této kategorii :dash:
Neozin se to líbí
  • 1
  • 256
  • 257
  • 258
  • 259
  • 260
  • 268

Díky!