Nevíte si rady? Potřebujete poradit s výběrem produktů? Narazili jste na problém při detailingu a neznáte řešení? Zde můžete položit dotaz a zkušenější vám poradí.
Omlouvám se, bral jsem to tak že co se týče pouze výběru jednoho z více produktů, je vhodnější napsat do této univerzální sekce, než kvuli tomu zakládat nové téma v dané kategorii.
Ja nevim Martine. Ikdyz se nekdo registruje,vyskoci pravidla tohoto fora,on jen scrooluje dolu a da souhlasim a ani to nebude cist.... to je bohuzel bezna praxe. K tem pripravkum na plasty. Natural look a Preserve je takova klasika. Pouzivam oba a oba jsou super a hlavne minimalni spotreba.
Piškot, lukascruz se to líbí
Příští týden přebírám své nové auto.Vůz bude čekat, ale na hezké počasí a do jara bude stát pouze v garáži ( bude to pouze víkendové auto).Můžu lak hned navoskovat používám Dodo nebo Megurais, nebo musím počkat než lak tzv. vyzraje? Děkuji za případnou odpověď.
Měl jsem taky dostat v práci nový služebák. Psal jsem přímo na info oddělení škodovky. Odpověděli, že lak je z výroby po vypálení laku navoskován (nejspíš něco né zrovna odolného :) ) a že pro aplikaci vosku doporučují měsíc dva počkat... - Asi nějaké dozrávání laku...
Divny. Ty postacky modry octavie III nam tu taky jezdi a bez problemu. K tomu vosku z vyroby. Ano auto se meje s samponem s voskem. Tot vse. Potom se susi venku u U33 na parkovisti. A potom jede k dealerovy v shipping modu. U dealera se to hodi na "cistici" plac,kde ukrajinka sunda vsechny transportni folie z interieru a exterieru,dostane kbelik se saponatem a houbou a pred predanim k zakaznikovy se to vošplouchne.. nektere autoservisy maji i mycky s kartacema,ale ta se pouziva na auta na servis.

K gematu. Muzes to bez problemu vzit voskem. Laku to neuskodi.
  • 1
  • 257
  • 258
  • 259
  • 260
  • 261
  • 268

Díky!