Nevíte si rady? Potřebujete poradit s výběrem produktů? Narazili jste na problém při detailingu a neznáte řešení? Zde můžete položit dotaz a zkušenější vám poradí.
Ahojte, vedeli by ste mi poradit nejake pripravky na auto? Momentalne by sa mi siklo nieco na pneumatiky, cistenie diskov, cistenie plastov / gum v exterieri... Rocne urobim 50 tisic a viac cize bol by som rad ak by to boli produkty co aj nieco vydrzia aby som toho nemusel kupovat cely vagon. Passat B7 variant seda farba obycajna ziadna metla... Zatial mam vyskusane veci od Autoglymu, AutoFinesse ale rad by som skusil aj volaco ine... ;) Dost si potrpim na cistenie auta :drinks:
bnd: je to ošklivá, ale - je mi líto - trefná odpověď :) Mrkni se do příslušných vláken, kde se věci na pneu / kola / plasty rozebírají a spíš se ptej tam. Pokud máš rád čisté auto a nějaké věci od AutoFinesse nebo Autoglym už máš, navíc řešíš už poměrně pokročilé věci, které začátečníkovi pohodlně pokryje na vyčištění nějaké běžné APC (krom disků), tak asi ani mezi začátečníky nepatříš, ne? :) Kdyžtak případně mrkni i sem: viewtopic.php?f=29&t=2872 Z prvního příspěvku vedou odkazy i na detailingblog.cz, kde je spousta věcí pěkně rozebráno, např: http://www.detailingblog.cz/vycisteni-alu-kol/
soray se to líbí
jo diky, no vlakno s pneumatikami som pozeral akurat ze nejaky posledny ako taky test je z roku 2012/2013 kde bolo viacej produktov, ktore sa porovnali... Nechcel som vytvarat novu temu a je tu dost vela znaciek a produktov o ktorych nemam ani paru tak som napisal sem. Inak asi mas pravdu len to budem musiet prelustrovat riadne a napisat do spravneho vlakna :smoke: :thumbup:
  • 1
  • 264
  • 265
  • 266
  • 267
  • 268
Mercedes Benz C Class

Trošku podzimní ladění...

Audi A4 Aruba Blue

A další várka...

Díky!