Nevíte si rady? Potřebujete poradit s výběrem produktů? Narazili jste na problém při detailingu a neznáte řešení? Zde můžete položit dotaz a zkušenější vám poradí.
Od unitak
#48822
Ahoj,
ať hledám jak hledám, tak se mi nikde nepodařilo najít nějaké podobné téma nebo aspoň nějakou zmínku o tom, jak postupovat při odstranění "paint chips" (dírky v laku po odletujících kamínkách).
Nemáte někdo nějakou zkušenost jak na to?
Popř. někdo z Ostravy a okolí, kdo něco podobného řešil? Klidně bych si to nechal i opravit, abych měl 100% výsledek, protože sluníčko pomalu po zimě začíná vykukovat a chtěl bych dát auto do perfektního stavu.

Díky za každou radu :)

:thumbup:
Od fery
#62031
Používám Chipex,ColorNdrive.Dokonalé to není,ale nemusí se to zabrušovat,což se mně na novém laku nechce.Dále existuje Langka, Dr Colorschip.Všechno je na jedném principu,vyplnit díru a opatrně jejich ředidlem setřít,barva zůstane v díře a okolí se setře.Pak přeleštit.V jejich návodech a na videích to vypadá jednoduše,ale tak to není,musí se s tím s tím stíráním hoodně opatrně.Já jsem na to prevít a dělám to s lupou.Źivit bych se tím nechtěl.Ty jejich ředidla okolnímu laku opravdu neuškodí.
Od fery
#62032
Omlouvám se ,ale vlastně jsem se chtěl zeptat ,jestli s tím nemá někdo také zkušenosti. Chipex používá Detailing pro tak sned to nebude žádná sr....a.
Mazda 6 gh

to je možný :) Na takovéhle stř&iacu[…]