Nevíte si rady? Potřebujete poradit s výběrem produktů? Narazili jste na problém při detailingu a neznáte řešení? Zde můžete položit dotaz a zkušenější vám poradí.
Od Oldaz
Zdar, máte osvědčenej postup jak pořádne vyčistit přední sklo ? Bojuju s tim už u třetího auta a ještě jsem nenašel osvědčenej přípravek a "hadřík" aby to bylo opravdu beze šmouh popř. bez chloupku z hadru.
P.s.: v autě kouřím (což bude asi podstatná část problému taky..) :-)

dik
Od Cudl
Me se treba stalo ze kratkosrsty mikrouterky z kiku poustej chlupy kdyz cistim okna ipou 1:4 s destilkou
Od Laconi
V clean&style jsem poznal přípravek od Riwaxu který se jmenuje Glas clar a dle mého se zatím jedná o nejlepší přípravek na okna který jsem zatím používal. Smrdí sice po čpavku, ale prakticky nezanechává šmouhy. Postup, nastříkám na mikrovlákno s kratším chlupem, aplikuju na sklo a doleštím wafflí.
Od wildT
Kdyz zminujes koureni tak asi myslis cisteni zevnitr, ze? Nahrubo to vycistit cimkoliv a stahnout dolu vsechen bordel, pak to dolestit wafflovou uterkou ktera sunda chlupy po predchozi uterkach. Nezapomenout na skviru mezi palubkou a sklem, kterou malokdo cisti. Dostat se do ni da treba tak, ze si uterku das na nejakou plastovou sterku, pravitko, podtacek pod pivo... kreativite se meze nekladou. Jako cistic bud IPA nebo Megs D120. Osobne pouzivam ten Meguiars, IPA mi smrdi. :smile:

Kdyby ses nahodou ptal na sklo zvenku, tak http://www.detailingblog.cz/jak-na-dukl ... -sealantu/ :)
Od Oldaz
díky díky, takže stačí nějaky hadřík (s tím jsem to delal dosud, rozparanej kus košile) a pak to vyleštit něčím z mikrovláken ?
Kousek od baráku mám obchod, kde něco takovýho prodávaj, takovej podobnej modrej hadřík přímo na okna jak má ten chlápek co leští toho Benleyho.
Já už opravdu nechci zkoušet padesátkrát něco jinýho a všechno je k ničemu, zvlášť teď v létě je to požitek jet se zašmouhanym sklem proti slunci :sunny:
Od wildT
Jojo, jako na to rekneme "predcisteni" staci cokoliv, ale na to zaverecne dolesteni to chce nejakou kvalitni wafflovou uterku. I kdyz ja mam jenom dve (Dodo SN) a vecne je nemuzu najit a tak na to casto beru i kik uterky za 40 Kc a i s tema to jde v pohode, jenom obcas po nich zustane chlup a ta prace mi neprijde tak pohodlna, takze zalezi zas do jakyho levelu detailingu chces jit :D
VD › Focus ST II

Teda... super práce o tom žádn&aacut[…]

Je Vám sotva 18let a už jste postavili dům,[…]

Oldsmobile Delta 88 - jedna noc jedno auto

Chlapi diky, majitel se trochu zhrozil když sly&sc[…]

Pěkná práce :)