Nevíte si rady? Potřebujete poradit s výběrem produktů? Narazili jste na problém při detailingu a neznáte řešení? Zde můžete položit dotaz a zkušenější vám poradí.
Nechci kvůli tomu základat nový téma, tak se zeptám tady:

1. Jak čístite vnější těsnění kolem oken? APC vs IPA vs něco dalšího? Pěnový aplikátor vs štětec vs mikrovlákno vs něco dalšího? Mě funguje na hrubý nečistoty dobře i šampon a štětec, ale když z toho chci dostat ten "černej sajrajt" co špiní kotouče nebo aplikátory (při voskování) tak to většinou APC nebere a je třeba to vzít isopropylem a pořádně drhnout, tak jestli někdo nemá nějaké elegantnější řešení :)

2. Příprava před Gyeon Trim bude stejná jako pro všechny další keramiky ne? Předhrnout APC, odmastit (prep, IPA, whatever...) a jdeme na to...

Dík :D
Čau všichni, měl bych naprosto jednoduchou otázku - jezdím poměrně dost po "poli" takže každý týden mám v něm bordel. Všechno se mi daří vyčistit a naleštit ale na jednu věc nemůžu stále přijít - a to mřížky ofukovačů ( výdechy topení ) - nemám ty lehce omyvatelné jako má škodovka a po hraní se štětečkem s čističem už nemám/nevím jak vytřít do sucha a pokaždé mi tam zůstanou stopy - jak tohle řeší profíci ?
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 12
TH - Superb II co už viděl svět

Jsou tepovany, deti tomu dali zabrat, koberce hlav[…]

Oldsmobile Delta 88 - jedna noc jedno auto

Tam ne tohle jelo na svatbu

Subaru Tribeca