Aplikátor - správná péče

Nevíte si rady? Potřebujete poradit s výběrem produktů? Narazili jste na problém při detailingu a neznáte řešení? Zde můžete položit dotaz a zkušenější vám poradí.
Odpovědět
lukis01
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 15
Registrován: 13 čer 2015, 10:40

Prosím pěkně jak nakládáte s pěnovými aplikátory po nanesení vosku? Necháte jen zaschnout "do příště" a zase používáte neebo přepíráte? Zkusil jsem v umyvadle vymýt zbytky vosku z aplikátoru a týden jsem ten brajgl sundával dolů:(
Uživatelský avatar
Tom79
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 33
Registrován: 01 bře 2017, 14:12
Bydliště: Praha

Minulý víkend jsem je přepral v umyvadle za použití tekutého mýdla Jelen a v poho. Pokud nepomáhá tak na ně stříknu nějaké APC.
Uživatelský avatar
Mr.Brain
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 372
Registrován: 06 kvě 2014, 00:11
Bydliště: ČB

Já to umyju JARem nebo co je zrovna po ruce, hned po aplikaci a nechám pěkně doschnout.
Napster
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 371
Registrován: 21 zář 2011, 18:03
Bydliště: Mladá Boleslav

V teple vode je vymacham a jar,APC. Pokud ani jedno neni po ruce,tak oldspice,adidas,AXE apod :D
lukis01
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 15
Registrován: 13 čer 2015, 10:40

ok díky, za tipy....ten brajgl byl míněn na umyvadle...krásně po něm voda stékala...ale tak nějak jinak...jako po kapotě navoskovaného auta :D
Uživatelský avatar
Neozin
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1905
Registrován: 10 kvě 2014, 13:26
Bydliště: Ostrava

Podle toho jaký vosk si předtím nanášel. Třeba takový Fusso se hrozně špatně dostává pryč z aplikátoru. JAR ani APC ho pořádně nevymyje.
Jinak já vždycky peru aplikátory jarem, teplou vodou a ždímám. To samé dělám s kotoučema.
Odpovědět