Nevíte si rady? Potřebujete poradit s výběrem produktů? Narazili jste na problém při detailingu a neznáte řešení? Zde můžete položit dotaz a zkušenější vám poradí.
Od BOMA
#58714
Zkoušel někdo řešit rezaté litinové svody? Jasně, očistit od rzi, ale čím to chránit? jak by se na tom choval zinkovej sprej? Má někdo nějakou zkušenost, nebo nápad? Dík za pomoc.
Od ruzipa
#58715
Benzin nebo nafta? Na naftu by teoreticky mel stacit nejaky vysokoteplotni sprej, hori pomerne dole oproti benalu. Jinak jeste muzes zkusit sehnat tu ,, zavodni izolaci" svodu a vyfuku. Ta uz by teoreticky mela jit striknout celkem bez problemu necim teplotne odolbejsim :-/

Odesláno z mého ALE-L21 pomocí Tapatalk
Od BOMA
#58719
Díky moc za odpověď, jde o benzín. Omotávky jsou zajímavá varianta. Bohužel tím nevyřeším příruby. Někdo nějaký další nápad?
Od Cudl
#58728
Rekl bych ze to driv, nebo pozdejs orezne stejne at to nastrikas cimkoliv. Litina rezne i na vlhkym vzduchu a tady jsou este velkej vykyv teplot...
Od BOMA
#58729
Díky Cudl, máš pravdu.Litina rezne praktiky ihned. Kluci z Escape6 nabízejí VHT barvy s teplotní tolerancí kolem 1000°C, to by myslím mohlo fungovat. No, zkusím a uvidíme.
Od ruzipa
#58730
Pokud je to atmosféra, tak by to snad mohlo vydrzet :-/ U turbobenzinu obcas ty svody i zacinaji svitit :-D

Odesláno z mého ALE-L21 pomocí Tapatalk
Nissan 350Z Nogaro red

já koukám taky hlavně do německa... […]