Nevíte si rady? Potřebujete poradit s výběrem produktů? Narazili jste na problém při detailingu a neznáte řešení? Zde můžete položit dotaz a zkušenější vám poradí.
Od devmixil
#58832
Zdravim, sekce "jsem debil" tu neni, tak prosim o radu zde :-)

Chtel jsem se zbavit direk od kaminku(hlavne bile barvy, bylo to jak dalmatin), tak jsem je zakapl lakem, prebytecny lak jsem pastou "odbrousil" za pomoci uterky z microvlakna a samozřejmě se mi udelali po tom skrabanecky od te pasty. Viz foto .. Myslel jsem, ze to bude stacit rozlestit lestenkou(mam jen sheron) ale samozrejme jsem se spletl. Pomuze to ale porad to jde videt, fotky jsou po paste, vypada to hrozne. Prosil bych o radu, co koupit a postup jak se toho zbavit,nebo se zastrelim :-) ...

Jsem z toho na prasky :-( :-(Nejdriv asi nejaka pasta a pak kvalitni lestenka? Napr : https://www.detailingshop.cz/kola-a-pne ... -lestenka/ ? Nebo uplne jinak ? Diky Vam moc :-)

http://img.djpw.cz/tog.jpeg
http://img.djpw.cz/uog.jpeg
http://img.djpw.cz/vog.jpeg
http://img.djpw.cz/wog.jpeg
http://img.djpw.cz/xog.jpeg
http://img.djpw.cz/yog.jpeg
#58833
Ahoj, sekce "jsem debil" tu je :D to mi přípomíná se podělit se o jeden příspěvek do té sekce.
Zpět ke kapotě: tohle vypadá na přeleštění leštičkou...
Podařilo by se odleštit ty stopy i ručně, ale stejně by pak bylo potřeba přelíznout nakonec leštičkou, jelikož po ručním by zůstaly jemné stopy po leštění/drhnutí a to bys stejně nechtěl mít na autě...takže zkrátka leštička se tomu nevyhne :smile:
Kmoda - Honda Accord

Na interierové plasty mám APC od Val[…]

MB SL500 "žehlička"

Nejdou mi zobrazit fotky.Zajímají mě[…]

Je to pěkný, ale to černé auto bych […]