Nevíte si rady? Potřebujete poradit s výběrem produktů? Narazili jste na problém při detailingu a neznáte řešení? Zde můžete položit dotaz a zkušenější vám poradí.
Od mbejdak
#58889
Ahojte tak jsem tady nový.Koupil jsem nový vůz,a chtěl bych pár rad od místních borců ohledně nákupu detailingovych prostředků jaký produkt doporučit.Mam šampon od Dodo juice (ten zelený a vosk růžový přesný název produktu nevím).Dotaz auto jsem umyl dvou kyblovou metodou a tlakovou vodou.Chci si aplikovat vosk,ale nevím jestli mám použít nějakou leštěnou.Jde mi o to ,že mám nový lak tak bych si ho nerad zničil.Neco jsem už tady nastudoval ale s výběrem vhodného typu tapam.Popripade jestli je tady někdo z okolí kdo by mě víc vtahnul a popřípadě ukázal co a jak.Jsem začátečník tudíž veškeré informace jsou pro mě cene. Vybral jsem si pár věcí z DC.
https://www.detailingshop.cz/darkove-se ... treni-kuze https://www.detailingshop.cz/darkove-se ... -exterieru https://www.detailingshop.cz/chemicke-c ... a-lepidel/ Děkuji všem za rady a návody.Popripade našel by se někdo kdo by mi auto za patřičný peníz vydetailingoval a ukázal co a jak. :smile:
Kmoda - Honda Accord

Na interierové plasty mám APC od Val[…]

MB SL500 "žehlička"

Nejdou mi zobrazit fotky.Zajímají mě[…]

Je to pěkný, ale to černé auto bych […]