Nevíte si rady? Potřebujete poradit s výběrem produktů? Narazili jste na problém při detailingu a neznáte řešení? Zde můžete položit dotaz a zkušenější vám poradí.
#59107
Zdravím Vás,

Nejspíš schytám dost kritiky. Ale radši se zeptám odborníků než řešit vše individuálně a v konečném důsledku možná i špatně.

Na začátek o svá auta jsem se vždy staral, ale amatérsky počínaje tempem po zjištění že to není úplně ono želva, 3m, meguiars atd... Takže vím spíš nic než něco.

Ale vždy mě to bavilo a to bude asi hlavní.
Jde o to že kamarád bude otevírat servis a součástí chce i detailing včetně interiérů. Dělat bych to měl já a tím pádem začínám zjišťovat co a jak aby se to dostalo co nejdříve na nějakou lepší úroveň. Ze začátku je na čem zkoušet aut v rodině atd je dost.

Ale teď k věci:
Chci se tomu věnovat na profesionálnější úrovni. Tzn. potřeboval bych rady a nejlépe kontakt na někoho na koho se dá obrátit ohledně konzultace a placeného školení?díval jsem se co nabízí smart detailing university od chemical guys ,ale nevím nechám si poradit.

Dále jaké přípravky případně dodavatele? Leštičky atd..?
Jediný problém je že na hrubé mytí se bude muset s autem na wap asi 2km. Jelikož nám prozatím nevyšel prostor na box na mytí. Samozřejmě hadice,nebo kýbl není problém.

Ohledně interiéru má někdo zkušenosti s parním čištěním? Nebo něco jiného efektivního a nejlépe "aby to nemuselo dlouho schnout" přijde mi že tohle mokré čištění není už moc žádoucí.

Je mi jasné, že časem si každý najde svůj postup a styl ,ale ze začátku mi přijde rozumný se zeptat odborníků než mršit.

Díky za názory
Naposledy upravil(a) wildT dne 03 říj 2017, 20:09, celkem upraveno 1 x. Důvod: uprava nazvu
Od lifty
#59157
Wap 2km, ale hadice není problém? A co koupit za 3tis Wapku a hadici k ní přípojit..

Sorry trošku OT, jen když jsem to viděl, ale než s tím mokrým autem přejedeš zpátky tak na tom bude plno bordelu.
Uživatelský avatar
Od joshiki
#59158
Pokud to chceš dělat jen na lepší úrovni, pak tě proškolí a naučí v podstatě kdokoliv, ale smartdetailing bych se spíš vyhl-jejich cíl je prodat přípravky, nikoli informace a skills.
Sorry, ale dostat lejstro za den školení mi příjde směšné a snižuje to jakoukoliv váhu podobných osvědčení-proto já nic takového ani třeba nerozdávám.
Ze začátků každá koruna zabolí, nicméně "dobře utracené" peníze jsou velice vhodnou investicí do budoucna a pokud bereme v potaz čas,výdělek a zohledňujeme další parametry, pak je naprostým mrháním postupovat stylem: všechno se pěkně naučím sám a ušetřím.
Přesně takový naivní postoj jsem k tomu kdysi měl a stálo mě to násobky peněz, které bych vynaložil za školení.
Od wildT
#59172
lifty píše:Wap 2km, ale hadice není problém? A co koupit za 3tis Wapku a hadici k ní přípojit...
Problem je spis s odpadni vodou. Ale 2 km jsou v pohode, ja delal vetsi dalky. Kdyz mas v planu nejake lesteni, tak to proste umyjes poradne na wapce, doma obehnes ONR a jdes na lesteni. Neni to idealni ale jde to. :)
#59188
s odpadní vodou je to naprosto jednoduché. Odpadní voda musí projít úpravou tj nelze ji jen tak lít do kanálu...tj čistička ať už svoje, nebo odvážet vodu tam, kde ji mají
Naposledy upravil(a) joshiki dne 05 říj 2017, 13:55, celkem upraveno 1 x.
Mazda 6 gh

to je možný :) Na takovéhle stř&iacu[…]