Nevíte si rady? Potřebujete poradit s výběrem produktů? Narazili jste na problém při detailingu a neznáte řešení? Zde můžete položit dotaz a zkušenější vám poradí.
Od Rozehnalek
#59795
Zdravím,
Nenašel jsem tu tohle téma, snad nezakládám další.
Zajímá mě rozleštění světel na octavia 2 face.
Jaké použít kotouče a jakou pastu. A jestli se musí použít na ochranu nějakej prostředek, když jsou tam xenony. Děkuju moc z radu
Uživatelský avatar
Od samot0506
#59801
Jestli to chceš pouze na jedno auto tak nepřemýšlej ó nákupu věcí ale poohlídni se kdo je poblíž tvého okolí tady z fóra a ty světla ti udělá.
Od Napster
#59802
A jelikoz mas OII s xenonem,tak to nemusis lestit. Svetla jsou vypraskana na 90% kvuli pouziti spatne smesi do ostrikovacu.
Od Rozehnalek
#59914
To byl příklad, já to nemám tak hrozný :)
A ještě bych požádal o radu, co nanášíte na světla po vyleštění? Četl sem, že by se tam měla dát nějaká ochrana proti UV atd, aby světlo nežloutlo.
Díky
Od Rozehnalek
#59916
Jde mi i o to, když to bude například jednorázová akce pro nějakoho známého, jen světla. Pro jistotu, ať ten přípravek na ochranu kdyžtak mám ;)
Od Napster
#59917
Gyeon trim. Jinak ja svetla 1x rok prebehnu jen lestenkou u lidi,kteri se casteji vraceji. Jinak nejlepsi je nechat je zalakovat.
Uživatelský avatar
Od samot0506
#59918
Gyeon trim se mi na světla moc neosvědčil na černé venkovní plasty je super ale na světla ne.lepší bude nějaký syntetický vosk.o lakování světel se už tady psalo více méně se přikláníme k názoru světla nelakovat radši několikrát za rok navoskovat
Mazda 6 gh

to je možný :) Na takovéhle stř&iacu[…]