Cena sluzby detailera

Nevíte si rady? Potřebujete poradit s výběrem produktů? Narazili jste na problém při detailingu a neznáte řešení? Zde můžete položit dotaz a zkušenější vám poradí.
Odpovědět
rucko
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: 26 lis 2017, 00:42

Snazil jsem se hledat ve forech, ale bohuzel mi prijde ze se moc nemluvi o cenach za sluzby ktere detaileri poskytuji. Ja zatim nejak neresil co kolik stoji a na sve auto si poridil myslim az dost kosmetiky ruznych znacek. Ale po rozhovoru s kamaradem co taha auta ze zahranici a ma urcitou predstavu o cene prelesteni pred prodejem se ptam jestli je mozne dat nejaky slusny kabat autu do 2 tis.kc i s praci? Tak aby dobre vypadalo a melo i urcitou ochranu.Pripadne jak by jste to kdo z vas zkusenejsich resil...co a jak udelal do teto ceny ? Vim ze detailing je hlavne zivotni styl proto bych se nerad nekoho dotknul touto otazkou, ale urcite je zde hodne z vas co se tim i zivi...diky za konkretni postrehy
Uživatelský avatar
Ryco
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 76
Registrován: 01 kvě 2016, 14:22
Bydliště: Ostrava

2tis podle mě nepokryje ani naklady na kosmetiku,kotouce.... Z osobni zkusenosti vim ze hoooodne lajcke lesteni s kratkodobym ucinkem jen na oko zabralo 6h. Samozrejme se vse odvyji od stavu laku. Ale myti, dekontaminace, lesteni, vosk. Min. 5tis a to jsem si myslim hodne pri zemi. Realne bych dobre odvedenou praci videl tak min na 8-10tis. To vse z pohledu lajka. Treba to nekdo z mistnich profiku uvede na pravou miru.
Uživatelský avatar
brabus
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 742
Registrován: 28 úno 2015, 17:42
Bydliště: kousek od Brna

to tema tu uz je.... smazal bych to
BSD maniac
Uživatelský avatar
samot0506
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1278
Registrován: 30 kvě 2013, 17:13
Bydliště: Broumov okr.Náchod
Obdržená poděkování: 1 poděkování

To ti nikdo neřekne ,protože každý detailer má jiné náklady na provoz (prostory ,kosmetika, voda , elektřina atd.)Stačí takhle? Nikdo ti neřekne kolik si máš za co účtovat tím myslím jestli dokážeš vyleštit auto do 2 tisíc to je obecný názor a ne nějaká narážka na tvůj dotaz.
Odpovědět