Nevíte si rady? Potřebujete poradit s výběrem produktů? Narazili jste na problém při detailingu a neznáte řešení? Zde můžete položit dotaz a zkušenější vám poradí.
Od Sibie
#60778
Zdravím,

nenašel by se tu někdo, kdo by mi byl schopen shrnout jak by měla vypadat péče auta z hlediska prevence proti korozi? Případně jak to ideálně řešit když se začne objevovat?

Vím, že to jde čímsi nastříkat (hlavně dutiny a podvozek), ale jak chránit lak? Pomůže tomu pravidelné používání TarX a IronX (tím myslím častěji než 1 - 2x ročně)? Stojí za to použít na ochranu laku např. keramický vosk? A v zimě radši po každé zasolené cestě to opláchnout čistou vodou nebo to tím jenom zhorším?

Omlouvám se, jestli dotazy znějí jako výstřely do tmy, ale tohle je pro mě dost novinka a ráda bych si nějak ujasnila, jestli vůbec existuje způsob jak snížit riziko a jakou pravidelnou péči už od začátku pro auto zvolit, aby to fungovalo, ale zároveň bylo efektivní - zas se mi nechce na to lít hromadu chemie jen pro pocit.


Všem díky
Uživatelský avatar
Od samot0506
#60779
Tak už jsem zažil hodně zajímavých otázek tuhle zařadím do top 10.Počkám si kdo a jak na to bude reagovat.
Od Sibie
#60787
Já bych právě chtěla auto, které je na to zrovna docela náchylné, tak řeším co se s tím dá dělat :grinning:
Uživatelský avatar
Od samot0506
#60793
Co to tak pročítám tak ty Mazdy na tu korozi trpěj hodně asi nejvíce ze všech japonců.Nemáš ve výběru ještě něco jiného?Koroze na autě je to nejhorší co tě může potkat oni reznou všechny značky ale některé podstatně pomaleji oproti japoncům asi nejlépe na tom je z japonců Toyota.
Od Sibie
#60794
To je to, že ta koroze je v podstatě jediné, co mě znervózňuje, jinak mi to auto vyhovuje naprosto ideálně. Ale nechci pořizovat starší, ideální vidím tak 3 - 4 roky max., tak jsem si říkala, že by to snad možná šlo řešit aspoň nějakou lepší péčí. Vím, že nemůžu čekat zázraky, nečekám, že to auto vydrží 15 let, ale pokud by to šlo nějak oddálit, byla bych ráda.
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]