Nevíte si rady? Potřebujete poradit s výběrem produktů? Narazili jste na problém při detailingu a neznáte řešení? Zde můžete položit dotaz a zkušenější vám poradí.
Od Zacatecnik_M
#61015
Zdravím členy fóra,
jsem v detailingu úplný začátečník, snad až na mraky přečtených článků. :-)
Každopádně po letech služebního auta jsem si koupil rok starého Passata v černé barvě, snad bez jediného škrábance a rád bych, aby to auto zůstalo v pěkném stavu co nejdéle. Než jsem před 10 lety dosta služební auto, tak jsem používal kosmetiku Sonax a to pro mě byl vrchol všeho - i když jsem od nich používal tvrdý karnaubský vosk a relativně jsem vždy od nich vybíral to nejlepší co měli.

Přečetl jsem si mnoho o keramice - tu bych každopádně nenanášel sám a nechal to uděla odborníky. Každopádně to není levná záležitost a tak se chci zeptat v čem jsou výhody a nevýhody keramiky oproti kvalitním voskům. Výrobci uvádí, že keramika umí snížit počeť "ťukanců" od kamínků, lehkých odřenin atd., ale nevím, zda tomu věřit.

Nebo se na keramiku vykašlat a začít si detailing dělat sám za pomocí kvalitních produktů - předpokládám, že Sonax už dávno nepatří mezi kvalitní, co jsem se dočetl.

Díky za Vaše názory.
Michal
Kmoda - Honda Accord

Na interierové plasty mám APC od Val[…]

MB SL500 "žehlička"

Nejdou mi zobrazit fotky.Zajímají mě[…]

Je to pěkný, ale to černé auto bych […]