Nevíte si rady? Potřebujete poradit s výběrem produktů? Narazili jste na problém při detailingu a neznáte řešení? Zde můžete položit dotaz a zkušenější vám poradí.
Od Zacatecnik_M
Zdravím členy fóra,
jsem v detailingu úplný začátečník, snad až na mraky přečtených článků. :-)
Každopádně po letech služebního auta jsem si koupil rok starého Passata v černé barvě, snad bez jediného škrábance a rád bych, aby to auto zůstalo v pěkném stavu co nejdéle. Než jsem před 10 lety dosta služební auto, tak jsem používal kosmetiku Sonax a to pro mě byl vrchol všeho - i když jsem od nich používal tvrdý karnaubský vosk a relativně jsem vždy od nich vybíral to nejlepší co měli.

Přečetl jsem si mnoho o keramice - tu bych každopádně nenanášel sám a nechal to uděla odborníky. Každopádně to není levná záležitost a tak se chci zeptat v čem jsou výhody a nevýhody keramiky oproti kvalitním voskům. Výrobci uvádí, že keramika umí snížit počeť "ťukanců" od kamínků, lehkých odřenin atd., ale nevím, zda tomu věřit.

Nebo se na keramiku vykašlat a začít si detailing dělat sám za pomocí kvalitních produktů - předpokládám, že Sonax už dávno nepatří mezi kvalitní, co jsem se dočetl.

Díky za Vaše názory.
Michal
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]