Nevíte si rady? Potřebujete poradit s výběrem produktů? Narazili jste na problém při detailingu a neznáte řešení? Zde můžete položit dotaz a zkušenější vám poradí.
Ahoj, mám starou Jawu 250 v poměrně slušném původním laku (cennější než nový lak) a potřebuji ho dostat opět do kondice. Původní majitel ho akorát rozleštil tempem! Jde mi opravdu o zachování originality, tudíž nechci nic maskovat a podobně. Díly rozeberu a budu se moct dostat na nepřístupné části. Poradíte čím jednoduše umýt a dostat dolu leštenku, čím lehce sundat zoxidovanou vrstvu, čím opět umýt a čím zakonzervovat? Leštičku nemám, tak něco ručně a ať to nestojí majlant. Nechci z toho mít zrcadlo, ale pěkný původní stav a ochrana. Každopádně jsou tam i ručně malované linky, které se nesmí poškodit. Můj původní plán je umýt teplou jarovou vodou, nějakou brusnou pastu, opět umýt od pasty jarovou vodou a nakonzervovat nějakým voskem. Nezlobte se za amatérizmus, ale chci jen trochu lepší péči než tempo :smile: ukázal bych foto, ale nevím jak z telefonu vložit
jestli používáš tapatalk, tak by to neměl být problém, myslím to foto
Mzostrava píše:Určitě také varianta, ale nejlepší výsledek při ručním zásahu by mohl být jaký postup? Popř kdo z Ostravy a okolí by byl ochoten..není toho moc...jak tady vložím foto z telefonu?
muzes zkusit DOdo Lime prime, SRP- to trosku maskuje, ale zase tim schovas vlasecnice po Tempu, Pokud to nekdo vzal Tempem nemela by tam byt oxidace. a pak dat vosk.

Jinak z Ostravy je myslim Neozin ten ti urcite poradi...
Tak pak nevím neznám...chci ukázat právě foto...není to top stav..někde to je ošoupané až na plech,ale to k tomu patří je to původní 58let staré...to není jako vaše top laky ;-) ale chci každopádně zachovat originalitu a ošetřit
Mzostrava píše:Tak pak nevím neznám...chci ukázat právě foto...není to top stav..někde to je ošoupané až na plech,ale to k tomu patří je to původní 58let staré...to není jako vaše top laky ;-) ale chci každopádně zachovat originalitu a ošetřit
Už jsem si to nainstalovalObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek

Odesláno z mého HUAWEI VNS-L21 pomocí Tapatalk

Myslím si, že leštičkou by se tomu ublížilo...je to prostě starý vypalovaný lak, který má svou jedinečnou struktůru, která by se asi zničila leštičkou...tady nejde o zrcadlový lesk, ale o vyčištění původního laku a zakonzervování...ta struktura i nedokonalosti k tomu prostě patří...jde vidět jakousi bílou pastu v pórech laku... prostě totálně celé vyčistit od té pasty a všeho a nanést vosk...problém jsou i ty zlaté linky co už nejdou skoro vidět, leštička by je zřejmě úplně vymazala
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]