Nevíte si rady? Potřebujete poradit s výběrem produktů? Narazili jste na problém při detailingu a neznáte řešení? Zde můžete položit dotaz a zkušenější vám poradí.
Od martina4
#61612
Zdravim, jsem tu novy a rád bych se s Váma poradil ohledně výběru autokosmetiky. Chci si dobre umýt auto a navoskovat. Auto je mladé s najezdem 15 tis.km. Zatim bylo jen myte rucne s autosamponem Meguiars s te nejvyssi řady s voskem a ph neutrální. Bohuzel jsem cekal vic od toho samponu a i po myti zustava dost necistot na aute, hlavne kapota a střecha. Tak bych se chtel posunout uz dal s udrzbou laku. Lestit nechci jen vosk, ale chce to perfektně pripravit na vosk. Vosk uz mam Meguiar's Ultimate Liquid Wax ktery mi zustal ze sady Meguiars na údržbu noveho vozu.Mam i rucnik a mikrovlakno uterky a penovy aplikator vosku. Potreboval bych prosim poradit jaky sampon a jine pripravky na rez nebo ter a hmyz nebo rovnou clay atd. Neco fakt kvalitniho co funguje. Děkuji Martin :smile:
Od martina4
#61616
To ano, spíše bych chtel poradit jaky sampon a jestli by nepomohla nejaka chemie. Muzete mi neco doporucit co funguje? Ten clay z toho mam trochu strach
Uživatelský avatar
Od brabus
#61617
zacni BH Korrosol, Gyeon Q2M Tar. Potom volitelne mekky clay uvidis dle stavu po dekontam.

Sampon bych vzal bez vosku ...Dodo Juice Born to be Mild Maintenance
Od martina4
#61622
Sampon bez vosku? Kdyz budu voskovat tim Megueirs voskem co mam doma uz tak uz je lepsi myt samponem bez vosku? Auto myji tak 2 x mesicne. Vosk jsem jeste na aute nedelal.
Uživatelský avatar
Od Ryco
#61630
Snad žádný přípravek co je 2v1 nikdy nefunguje dobře. V případě šamponů je většinou nižší účinost mytí a ten vosk stejně nic nevydrží, navíc se naváže na kontaminovaný lak.
Takže navoskovaný lak jen ph neutrálním šamponem, viz. výše.
Od martina4
#61631
Super díky za vysvětlení. Ještě mám dotaz na náhradu misto toho Bh Korrosol ,není ted na sklade. Ještě mi Prosím doporučte něco na kola. Děkuji moc. MARTIN :smile:
Uživatelský avatar
Od Ryco
#61632
Gyeon Q2M Iron nebo CarPro IronX, Gyeon vychází cenově lépe, ale ne tak jak Korrosol.
Na kola Bilt Hamber Auto Wheel
Od martina4
#61634
Super díky. Jen ještě takový dotaz. Jak velke balení tech prostředků nakoupit? Jake jsou spotreby? Mám dvě auta a to zánovní budu dělat tak co dva týdny a to starší tak jednou mesicne. Vůbec nemám prestavu. Dik
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]