Korekce registracni znacky (SPZky)

Nevíte si rady? Potřebujete poradit s výběrem produktů? Narazili jste na problém při detailingu a neznáte řešení? Zde můžete položit dotaz a zkušenější vám poradí.
Odpovědět
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Nahodou me to tak napadlo, jestli nekdo resil korekci a protekci (tam to asi jisti par vrstev syntetickeho vosku) registracni znacky?

Totiz co se stalo... na jednom aute je to nejaky vybledly, snad z mycky, mozna od musek a kaminku... Jak pismenka zpet zacernit?

A na dalsim aute... jednou chciplo a borec to na odtahovku nalozil tak sikovne, ze auto bylo SPZkou oprene o stenu odtahovky. Duchapritomne, "aby se to neodrelo", dal mezi auto a tu stenu kus hadru... a odtahovka jak jela, a auto jak se na ni houpalo, tak hadr zacal lestit :D Takze cern z pismen na SPZ se proste odlestila pryc. :D Napady?
Uživatelský avatar
Kendik
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 215
Registrován: 09 zář 2012, 20:18

Ja bych si vyrobil sablonu podle pismen a nastrikal to cernym sprejem :) A nebo se da taky nalepit cerna folie.
Uživatelský avatar
Mr.Bean
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 2679
Registrován: 11 kvě 2012, 19:59
Bydliště: Praha, Vrané nad Vltavou
Kontaktovat uživatele:

Já malý ďubky zamalovávám lihovkou :D . Ale přestříkávat celou značku není asi dobrý, ikdyž reflexní je jen to bílý okolo...
MB w124 300TE-24 R6, BMW E12 525 R6, BMW E28 525i (na jaře 535i), BMW E23 735i R6, BMW E30 316i, Simca 1000 1,3 rok 66
Úplný blázni jsou ty lidi... Místo na koních jezděj v medvědech

Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
mata..
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 389
Registrován: 15 zář 2011, 12:23
Bydliště: Praha

A není jednodušší dojít si na úřad a nechat si dát nový? :D Než blbout nějakýma sprejíčkama, dobarvováním....
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

a tobě by se chtělo pak běžet na pojišťovnu a co já vim ještě a to neřešim případ, že máš nějakou „hezkou“ značku ;)
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
Uživatelský avatar
mata..
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 389
Registrován: 15 zář 2011, 12:23
Bydliště: Praha

V pojišťovně pracuju, takže tohle se mě netýká, příadně se to dá vyřešit obyč. doporučeným dopisem.. ;) A těch 15 minut v pojišťovně bych vydržel.. S čekáním na úřadě už by to asi bylo horší.. Ale v případě nějaký protekční značky bych to asi taky nějak řešil.. V tohle je krásnej systém značek v Anglii, prostě si jenom zajdeš někam kde ty značky vyráběj (těch firem je spousta a udělaj ti nový, se stejným číslem. Navíc číslo auta se nemění po celou dobu co je auto přihlášený.
Odpovědět