Nevíte si rady? Potřebujete poradit s výběrem produktů? Narazili jste na problém při detailingu a neznáte řešení? Zde můžete položit dotaz a zkušenější vám poradí.
Od Kmoda
Zajímalo by mě jaké používáte APC a jak jste spokojeni. Rád bych pořídil APC s kterým budu moct vyčistit cokoli v interiéru,ale i exteriéru,např. podběhy,pneu,atd.
Rád bych něco co se dá i slušně ředit,prostě dobrý poměr cena a výkon...
Od soray
Tak já používám Megs APC a Valetpro Classic APC (původně Interior APC). Oba jsou výborný, ale první jmenovaný bych do interiéru nedoporučil - je poměrně dost agresivní a dráždí dýchací cesty, což může být v uzavřeném interiéru problém. Já jsem se jednou trochu výparů z Megs nadechnul a kašlal jsem jak Petr Bezruč.
Pokud tedy hledáš něco univerzálního, doporučil bych Ti Valetpro Classic nebo od Doda Wipe Out. Ten jsem já osobně zatím nezkoušel, ale kolega ano, je s ním velmi spokojenej a určitě brzy poreferuje :mrgreen:
Od Rety
Tohle téma mě taky zajímá protože potřebuju zkusit něco jiného. Mám Chemical Guys GREENClean a moc spokojen nejsem. Líp funguje při menším ředění, asi tak 1:5-8 a ne jak podle návodu 1:16. Někdo ho ale pochvaluje i s tím že se slušně rozředí vyjde i docela ekonomicky. Má lehkou vůni a ten Green nejspíš znamená že je ekologický.
Od paveld
Tohle nerad slyšim, ten green jsem si teď koupil, protože jsem dospěl k tomu, že dost lidem vyhovuje. Tak snad nebudu zklamanej...
Od paveld
Tak to snad OK, krom interieru mi jde o hůř přístupný místa jako okolí dveří a žlábky kolem přední a zadní kapoty. Na kola mám ValetPRO Bilberry Safe Wheel Cleaner.
Od paveld
Čistič pneu je zatim v plánu. Teď vim že nic ideálního nemám, dělám to lidl čističem a není to uplně hrozný, ale zázraky od něj nečekám.
Od grapherx
Zatím jsem používal jen ValetPro Interier Purpose Cleaner a vážně dobrý přípravek. Používal jsem ho pouze na plasty v interiéru a potahy na sedačkách. A nemám mu co vytknout. Letos chci vyzkoušet Meg. APC, tak jsem zvědavý jak si povede. :)
Od Tom
nechceš radši zkusit total wipe out? :D dalo by se asi domluvit nějaký vzorečky ;)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 13
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]