Nevíte si rady? Potřebujete poradit s výběrem produktů? Narazili jste na problém při detailingu a neznáte řešení? Zde můžete položit dotaz a zkušenější vám poradí.
Uživatelský avatar
Od Kmoda
#5631
Zajímalo by mě jaké používáte APC a jak jste spokojeni. Rád bych pořídil APC s kterým budu moct vyčistit cokoli v interiéru,ale i exteriéru,např. podběhy,pneu,atd.
Rád bych něco co se dá i slušně ředit,prostě dobrý poměr cena a výkon...
Uživatelský avatar
Od soray
#5632
Tak já používám Megs APC a Valetpro Classic APC (původně Interior APC). Oba jsou výborný, ale první jmenovaný bych do interiéru nedoporučil - je poměrně dost agresivní a dráždí dýchací cesty, což může být v uzavřeném interiéru problém. Já jsem se jednou trochu výparů z Megs nadechnul a kašlal jsem jak Petr Bezruč.
Pokud tedy hledáš něco univerzálního, doporučil bych Ti Valetpro Classic nebo od Doda Wipe Out. Ten jsem já osobně zatím nezkoušel, ale kolega ano, je s ním velmi spokojenej a určitě brzy poreferuje :mrgreen:
Uživatelský avatar
Od Rety
#5634
Tohle téma mě taky zajímá protože potřebuju zkusit něco jiného. Mám Chemical Guys GREENClean a moc spokojen nejsem. Líp funguje při menším ředění, asi tak 1:5-8 a ne jak podle návodu 1:16. Někdo ho ale pochvaluje i s tím že se slušně rozředí vyjde i docela ekonomicky. Má lehkou vůni a ten Green nejspíš znamená že je ekologický.
Uživatelský avatar
Od paveld
#5636
Tohle nerad slyšim, ten green jsem si teď koupil, protože jsem dospěl k tomu, že dost lidem vyhovuje. Tak snad nebudu zklamanej...
Uživatelský avatar
Od paveld
#5644
Tak to snad OK, krom interieru mi jde o hůř přístupný místa jako okolí dveří a žlábky kolem přední a zadní kapoty. Na kola mám ValetPRO Bilberry Safe Wheel Cleaner.
Uživatelský avatar
Od paveld
#5646
Čistič pneu je zatim v plánu. Teď vim že nic ideálního nemám, dělám to lidl čističem a není to uplně hrozný, ale zázraky od něj nečekám.
Uživatelský avatar
Od grapherx
#5654
Zatím jsem používal jen ValetPro Interier Purpose Cleaner a vážně dobrý přípravek. Používal jsem ho pouze na plasty v interiéru a potahy na sedačkách. A nemám mu co vytknout. Letos chci vyzkoušet Meg. APC, tak jsem zvědavý jak si povede. :)
Uživatelský avatar
Od Tom
#5665
nechceš radši zkusit total wipe out? :D dalo by se asi domluvit nějaký vzorečky ;)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 13
Mazda 6 gh

to je možný :) Na takovéhle stř&iacu[…]

Work from samot0506

já chtěl koukat na auto, ale jak si to v mo[…]