APC zkušenosti?

Nevíte si rady? Potřebujete poradit s výběrem produktů? Narazili jste na problém při detailingu a neznáte řešení? Zde můžete položit dotaz a zkušenější vám poradí.
Odpovědět
S3T
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 123
Registrován: 06 bře 2016, 23:59

tak zkus taky něco jinýho, třeba budeš překvapen, viz dodouice / bilthamber... teď nově liquid elements stojí za vyzkoušení ;) apc jen stříknu a vemu štětec, rejžák, mikrovlákno..
Lud3k
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 13
Registrován: 01 kvě 2014, 12:23

Ja jsem vzdy delal stetcem ale kamaradi me radili ze stetec nepouzivaji ze staci mikrovlaknem ale myslim si ze stetec je o hodne ucinejsi.(jsem amater)
Jinak k tomu apc tak jsem koukal na ten od doda jak v testu uspel nejlepe.. kazdopadne si necham poradit.
Zatim jsem i s Versem spokojen.
S3T
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 123
Registrován: 06 bře 2016, 23:59

taky záleží, co čistíš, ale já teda první beru štětec / kartáč a mikrovláknem to jenom setřu do čista-sucha..
jestli chceš zkusit něco novýho, tak zkus ten bilt hamber surfex hd, určitě budeš spokojen;) případně napiš soray - nebo na stránkách DS Martin Jaroš a poptej se na liquid elements, taky super :-)
Eddiee29
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 499
Registrován: 03 dub 2015, 00:11
Bydliště: Hněvotín(Olomouc)
Obdržená poděkování: 3 poděkování

Nic na trhu lepsiho jak surfex si dovolim tvrdit ze neni...
Ne nadarmo vyhrava vsechny testy a ma pouziti doslova od A po Ž
Plus vyborna cena...
Kony_detailing
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 08 led 2020, 15:37

Surfex HD, nebo Auto Finesse Verso
Lud3k
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 13
Registrován: 01 kvě 2014, 12:23

od AF mam jiz vse a muzu rict ze jsem spokojen. jen me trochu zklamalo AF cistic interieru Total
Lud3k
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 13
Registrován: 01 kvě 2014, 12:23

Prosim Vas muzu otázečku. Jsem amater auta delam prilezitostne.
muzu poprosit o radu? Je lepsi cisteni mikrovláknem nebo stectem? zkoukl jsem videa a docela dost lidi cisti interier mikrovláknem. Ventilatory,tlacitka delam stetcem ale je prome pohodlnejsi :smile: mikrovlákno ale asi to není tak ucine zda se nepletu :smile:
HonzaD
Administrátor
Příspěvky: 504
Registrován: 17 úno 2016, 21:53
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 7 poděkování

Vždyť jsme ti už pár příspěvků zpět odpovídali na totéž :)
APC lze napěnit, lze jen naprášit a setřít, lze stříknout do utěrky... Někdy se hodí to, někdy ono. Moc přemýšlíš nad tím, co dělají ostatní :D
Vlastně jediný požadavek na tebe při údržbě auta je šetrně dodat výsledky Inspiruj se, kde chceš, ale primárně ten postup musí fungovat tobě ;)
Lud3k
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 13
Registrován: 01 kvě 2014, 12:23

Omlouvam se....jsem vul. neuvedomil jsem si to.
dekuji za upozorneni. ještě jednou se omlouvam
Odpovědět