APC zkušenosti?

Nevíte si rady? Potřebujete poradit s výběrem produktů? Narazili jste na problém při detailingu a neznáte řešení? Zde můžete položit dotaz a zkušenější vám poradí.
Odpovědět
Uživatelský avatar
martin51253
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 538
Registrován: 22 led 2012, 13:52
Bydliště: Turnov
Kontaktovat uživatele:

vše by se mělo ředit destilkou (Voda není nikdy úplně čistá H2O a prakticky každý naředěný přípravek časem degraduje, rostou tam mikroorganizmy atd.)

u APC to tolik nevadí ,ale u různých detailerů a vubec u nano produktů jen destilka.
Uživatelský avatar
planescape
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 29
Registrován: 09 kvě 2014, 13:45

Nebo si naředit vždy jen menší část, která se rychleji spotřebuje.

Sent from my phone
header009
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 77
Registrován: 10 zář 2013, 20:30

Tak jsem si naředil novou várku wipeoutu s destilovanou vodou a musím říci že pozoruju nepatrný rozdíl v pěnivosti nyní když ho štětcem roztírám tak mi udělá jemnou pěnu kterou mi před tím dělal také ale méně, je to možná tím že jsem ho naředil vodou ze studny která je trošku tvrdší :).... Dneska jsem čistil okolí pantů včetně pátých vrat a k tomu roletu v kufru a pokaždé když tím APC pracuju se nestačím divit jak efektivně funguje... Mám sice černý auto takže špína v okolí dveří není tolik vidět ale je neskutečné co za hnus z toho teče :dance3:
Sidonio
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 26
Registrován: 29 led 2014, 21:54

Ahoj, nově jsem zkusil Surfex HD a jsem velmi spokojen. Na INT se musí víc ředit, nechává mi bílý povlak. Máte ještě tip na něco účinějšího než je Surfex? Někdo tu psal Green star čistič od Koch? Díky jsem v tomto začátečník :rolleyes:
PS: objednal jsem a jsem zvědav, na heurece nemá dobré hodnocení
Sidonio
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 26
Registrován: 29 led 2014, 21:54

Tak jsem zkusil Green Star od Kochu, zatím nemám testováno na hrubé špíně, ale v poměru 1:5 ve srovnání s SHD se mi zdá horší, tedy budu spíše používat na INTERIER, nevím jak tu někdo chválil do nebes. Zatím jen první poznatek , jinak to vůbec nesmrdí. Ćasem zkusím něco od Dinitrolu (mají autokosmetiku)
tom.i
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 23
Registrován: 15 pro 2017, 15:48

Muze se Surfex HD APC pouzit i na cisteni kuze v interieru prosim? A pripadne jake redeni. Diky ;)
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2944
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Neměl by být problém, začal bych poměrem 1:100 a pak zkoušel dle potřeby a znečištění. A nezapomenout po vyčištění hned naimpregnovat mlékem nebo tukem, ať kůže nevyschne.
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
Lud3k
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 13
Registrován: 01 kvě 2014, 12:23

caute chlapi.
chtěl jsem se zeptat jake mate zkusenosti s apc od AF Verso? Vsichni si ho chvali
S3T
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 123
Registrován: 06 bře 2016, 23:59

já ho rád používám cca 1:8-10 třeba na lehce zaprasený sedačky, nebo běžné čištění interiéru atp.. jinak co nesundá z plastů verso, s tím si poradí wipeout a koukám po surfexu od bilt hamber, je za super peníze, extra ředitelný a dle testů na hony před ostatníma..
Lud3k
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 13
Registrován: 01 kvě 2014, 12:23

Ja prave mam veškerou kosmetiku od AF. jsem sni velice spokojen ale do ted jsem pouzival total od AF a nic moc teda :smile: a vsichni chvalili Verso.

Jeste se chci zeptat je lepsi APC napenit nebo staci mikrovlakno? Stetec bude 100% ucinejsi ze :smile:
Odpovědět