Nevíte si rady? Potřebujete poradit s výběrem produktů? Narazili jste na problém při detailingu a neznáte řešení? Zde můžete položit dotaz a zkušenější vám poradí.
Od planescape
V testu APC se psalo, že Meguiars APC dříve nechával na gumových koberečcích bílé skvrny, ale nyní už ne. No já mám jinou zkušenost. Koberečky jsem měl už pěkně špinavé, ale byly černé a nyní po umytí megsem flekatě šedivé. Megs mě pěkně zklamal.
Co použít na odstranění těchto skvrn?
Od Bejby
Já bych to tak černě neviděl. Já už jsem tím vydrbal kvanta gumových koberců a nikdy jsem neměl problém. U tebe bude chyba spíš v tom samotným koberci. Všechny nejsou že stejného materiálu :) jinak Megs apc je pro mě velkej favorit, co se týče poměru cena/výkon. Čistí fakt dobře.
Od alo1
pro me z daleka nejvetsi favoriti jsou GreenStar od Koch Chemie a Surfex HD od Bilt Hamberu...
Naposledy upravil(a) alo1 dne 12 kvě 2014, 11:55, celkem upraveno 1 x.
Od Mr.Brain
Já to APC od Meguiars mám taky, hlavně kvůli ekonomice a používám ho na všechno, od čištění kol (silnější koncentrace) po interiéry (slabší koncentrace) a za tu cenu je to velká paráda. Nejdřív se mi nechtělo kupovat to velké balení, ale nakonec jsem rád, že ho mám.

edit: co se týče těch koberců nebo gumy obecně, tak jsem si nikdy nevšiml, že by to dělalo nějaké fleky a to to používám už asi 3-4 roky
Od planescape
Meguiars APC čistí fakt dobře, to jo, z těch koberečků mi šla fakt tmavě hnědá pěna a to jsem je předtím pořádně oplachoval. Ale proč se mi po uschnutí na nich vytvořil takový šedivý zákal, nevím. Vypadají jako bych je namočil do vody od primalexu :mrgreen:
Od Mr.Bean
Flekatý mi to zůstalo, když jsem to pořádně nevydrbal a neoplách. Teď to dělám tak, že opláchnu wapkou, nastříkám APC (1:10), chvilku nechám, přistříknu znova, vydrbu kartáčem a pak pořádně opláchnu.
Od planescape
Snažil jsem se to opláchnout pořádně. Zvláštní je, že to zešedlo jen zvrchu.
Tohle byl můj první detailingový pokus a takhle dopadl. Se začínám bát, co dalšího zničím :mrgreen:
Přílohy
koberecek1.jpg
koberecek2.jpg
Od joshiki
planescape: a nebyl ten kobereček před čištěním náhodou impregnovaný nebo zamaštěný?
Jestli jo, tak APC jsi sundal impregnaci/mastnotu a proto ti vybledl...stříkni na něj nějakou impregnaci na gumu/plast a uvidíš co to udělá :)
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]