Nevíte si rady? Potřebujete poradit s výběrem produktů? Narazili jste na problém při detailingu a neznáte řešení? Zde můžete položit dotaz a zkušenější vám poradí.
Díky, nakonec jsem vzal Dennerle, protože jsem byl v Hornbachu...

V neděli jsem to vyzkoušel, je to boží, když nemusíš spěchat s utíráním auta. Luxus. Udělal jsem si jen do kýble, nevim asi 15 litrů a na oplach to stačílo.

Ted už budu mít 2 kanystry po 25 litrech, at je to víc na klid. Odpadní voda mi jde do nádrže v zemi, takže pohoda. A je jí teda hodně, podle mě ještě víc než píšou, ale co si budeme povídat, uplně to člověka nezruinuje.
KobyVR46 píše:
18 bře 2019, 20:05
Odpadní voda mi jde do nádrže v zemi, takže pohoda. A je jí teda hodně, podle mě ještě víc než píšou, ale co si budeme povídat, uplně to člověka nezruinuje.
1. Je dobre si overit ze filtr je urcite v rezimu filtrovani a nikoliv v rezimu proplachu, ona totiz ta cista voda z nej tece v obou dvou rezimech, pri proplachu ale samozrejme teda mnohem vic "odpadni" vody (z mode hadicky)
2. I ten udavany pomer 1:6 je pri idealnich podminkach (spravny tlak, spravna teplota, nizka tvrdost vstupni vody), kdyz cokoliv z toho je mimo, tak ten podil taky roste.

Jinak nevim jestli jsem to tady uz zminoval, ale zacal jsem vodu ze susicky misto do kanalu zvlast do kanystru, nemeril jsem to presne, ale je to litr az dva vody z kazdeho susiciho cyklu. Mam na mobilu dokoncenych cyklu suseni, a za posledni tyden treba bezela susicka 9x, z toho uz se taky nasbira slusne mnozstvi velmi ciste vody "zdarma" :smile:
wildT: Prosím tě, no pokud jsem správně pochopil ten návod, tak v režimu proplachu je to jenom když vyndám ten škrtící ventil na konci vypustní hadičky, jinak je to pořád v režimu filtrace a nedá se tam nic jinýho měnit.

Jinak vodu máme 21 na tý stunici, to je extra tvrdá, tlak na spodní hranici, a ledovou :D Takže všechno špatně :)) Ale nějak mě to netrápí, podle mě ta sranda v mým případě na dvě auta stojí ročně tak 500,- to neřešim.
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
Mazda 6 gh

Vypadá to pěkně :thumbup:

Work from samot0506

já chtěl koukat na auto, ale jak si to v mo[…]