Nevíte si rady? Potřebujete poradit s výběrem produktů? Narazili jste na problém při detailingu a neznáte řešení? Zde můžete položit dotaz a zkušenější vám poradí.
Lze odebrat jakékoliv množství, tak přemýšlím o 2-4ks 25l kanystrech (to by měla být snadná manipulace). Mám to ke zdroji 4 km a jezdím kolem pořád, tak není problém kdykoliv doplnit zásobu.
Prodává to Teplárna Liberec.
Eddiee29 píše:Schvalne jsem si ted procetl i akvarijni fora a davaj to tam lidi i v ostrave i treba v moste. Tak ja nevim jestli to tak mam používat , nebo ne:cry: Ale logicky mi pripade ze kdyz to da nekdo do akvarka k rybam, tak to autu(pripravkum) nemuze nic udelat ne?
Tak to jste asi nebyli akvaristi. Ryby a rostlinky v destilce nevypěstujete. Zrovna běžné akvarijní ryby oblasti Amazonie mají rádi kyselou půdu, protože tam mají rašelinu. Takže dešťovka z Ostravska nebo Severních Čech by jim šmakovala. Ryby fakt vodní spot neřeší. Obrázek

Odesláno z mého JY-G4S pomocí Tapatalk
ka-spel píše:
Eddiee29 píše:Schvalne jsem si ted procetl i akvarijni fora a davaj to tam lidi i v ostrave i treba v moste. Tak ja nevim jestli to tak mam používat , nebo ne:cry: Ale logicky mi pripade ze kdyz to da nekdo do akvarka k rybam, tak to autu(pripravkum) nemuze nic udelat ne?
Tak to jste asi nebyli akvaristi. Ryby a rostlinky v destilce nevypěstujete. Zrovna běžné akvarijní ryby oblasti Amazonie mají rádi kyselou půdu, protože tam mají rašelinu. Takže dešťovka z Ostravska nebo Severních Čech by jim šmakovala. Ryby fakt vodní spot neřeší. Obrázek

Odesláno z mého JY-G4S pomocí Tapatalk
Dyt ja psal o destovce...
Můj otec si asi před půl rokem koupil do baráku který má studniční vodu změkčovač vody na principu nějaké pryskyřice a soli. Tu sůl to spotřebovává. Víc nevím. OD té doby se mu nedělá spot na kachličkách v koupelně, konvice na vodu atd. nemusím vypisovat, snad každej zná. I ta voda fakt chutná jinak. Ještě jsem neměl možnost umýt tím auto, to bude až tak za měsíc kdy budu mít více času na takové srandy. Udělám nějakou zkoušku jak to funguje atd. A teďka to hlavní(za předpokladu že to funguje) Cena zařízení byla něco přes 8000kč a spotřeba soli na rodinný dům vychází asi na 70-100kč/měsíc.
Více zde
Kód: Vybrat vše
http://www.water2buy.cz/zmekcovace-vody
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 11

Když já nevím...

Stejně tak jako kadeřnická MX-5 :-P Furt j[…]