Nevíte si rady? Potřebujete poradit s výběrem produktů? Narazili jste na problém při detailingu a neznáte řešení? Zde můžete položit dotaz a zkušenější vám poradí.
Jo, tak to jsem ani nečekal že mi z toho bude téct destilovaná voda za cenu investice 1000kč.
I když bych si to hodně přál. :D
By mě zajímalo, na kolik výjde takový filtr, přes který stačí prohnat vodu a bude mi téct demineralizovaná voda jak na těch veřejných vapkách.
Soray :Z katexového filtru by měla být absolutně čistá destilka,náplň vydrží několik let,ale občas se to musí propláchnout slanou vodou,která katex regeneruje.Nechci bejt chychtrej,ale v práci to máme ve velkým,projde tím 500 kubíkú denně./petlahev denně jde domů/.
Neozin píše:Jo, tak to jsem ani nečekal že mi z toho bude téct destilovaná voda za cenu investice 1000kč.
I když bych si to hodně přál. :D
By mě zajímalo, na kolik výjde takový filtr, přes který stačí prohnat vodu a bude mi téct demineralizovaná voda jak na těch veřejných vapkách.
Koukal jsem na nabidky nekterych hotovych reseni na verejne wapky a mam dojem ze tam to taky jede skrz reverzni osmozu, akorat ta "odpadni" voda se skrz dalsi filtry dale zuzitkovava. A ono pokud ma clovek dostatecne mekkou vodu na vstupu, tak i ta "odpadni" voda se da v pohode pouzit na myti, kytky atd. Ja to treba klopim do studny. :D Samozrejme pri cene vody 80 Kc/m^3 to neni zas tak uplne malo penez (mam ve sklepe zhruba 300 l osmoticke vody v sudech, tzn. vody asi za 200-300 Kc z radu), ale vzdycky si predstavim ten 25litovej kanystr destilovane vody za 180 Kc v Makru a uz to neni tak hrozne.
když si do toho započítáš pořizovačku, tak už to nebude tak hezká cena, nicméně pořád z daleka nebudeš na tom kanďáku z makra :D Jo a asi byl nebyl problém tu odpadní vodu schraňovat v nádrži a používat jí na normální mytí :idea: Láká mě taky osmot. voda, ale zatím nee 8-)
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
Oldsmobile Delta 88 - jedna noc jedno auto

Tam ne tohle jelo na svatbu

Subaru Tribeca

Tenhle interiér mě opravdu bavil, auto po c[…]

Fiat 500 Classic by SteamCar

Krásně s citem, tohle se povedlo!