potřebuji radu, jak renovovat kožený interiér

Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2947
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Kdysi v pravěku jsem měl na kůži čistič od želvy a byl to ztracenej čas s tím dělat :(
Na tohle určitě bude potřeba něco funkčního, ten želví pak můžeš dospotřebovat jen na běžnou údržbu již zrenovovaných sedaček.
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
Majkie1
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: 31 bře 2014, 10:55

A něco levnějšího by nebylo? Tak 550-650 dohromady? To první je ještě celkem OK ale 400 za to druhé se mi zdá dost, teď před výplatou :cray:
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2947
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

"Glycerin dodá kůži potřebnou vlhkost a navrací původní jemnost a vzhled a spolu s SUN STOP Anti-UV ochranou oproti škodlivému působení UV záření."

Ta želva bude něco 2v1. Vezmi tedy alespoň čistič na vyčištění (nějaký kartáček budeš potřebovat určitě) a po vyčištění to ošetři zatím alespoň tou želvou.
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
Majkie1
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: 31 bře 2014, 10:55

OK, ten čistič klidně koupím, to není problém ale narazil jsem i na tuto sadu, ta není až tak vhodná? http://www.detailingshop.cz/sety-na-kuz ... -kuzi.html
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Tady byl v recenzi spolu i s tim Dodem, koukni tam :)
Majkie1
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: 31 bře 2014, 10:55

Díky všem za postřehy, nápady, doporučení, udělal jsem objednávku na ten velký set. S dobírkou to výjde na 700Kč což považuji za přijatelné, v budoucnu vyzkouším i dodo. Jakmile bude hotovo, přiložím fotky. Ještě jednou díky!
martin
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 148
Registrován: 03 dub 2013, 08:45

Hele Majký udělej nejdříve půlku nějaké části sedačky a pak to blejskni sem strašně zvědavej jakej tam bude rozdíl, vypadá to na slušnej kentus :smoke:
Majkie1
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: 31 bře 2014, 10:55

tak jsem vyčistil obě sedačky a následně natřel tím mlíkem jenomže to vypadá pořád stejně, chtělo by to vzít asi barvou, jinak špinavé to bylo, to jsem viděl podle houbičky ale výsledek skoro žádný, minimální :(

Obrázek

Obrázek
Odpovědět