Od soray
To mne mrzí :) Ale pokud by jsi se tohle pokoušel resuscitovat, tak tě to možná vyjde na podobné peníze a výsledek už nebude takový, jako nová kůže :)
Od optimas
Já tu Hondu koupil v roce 2009 a už to měla. Když se na to podívám tak je to jen v místech kde se drží volant. Nahoře a vlevo ve 3/4 na 9. Já ho nahoře držím jen vyjímečně. Zbytek volantu je ok jen ošoupaná barva. Někdy si říkám že je na tom jen nalepená špína za ty roky. Auto mělo najeto jen 140tkm a teď jsem si koupil druhou Hondu UFO a taky má kožemý volant s 94tkm a ten volant je jak nový. Tak buď je ta kůže jen náhražka a nebo je tam fakt vrstva hnoje kterou je potřeba odstranit a pid ní to bude ok. Když prší a je hodmě vlhko jak jsem psal tak volant lepí po celém obvodu. To asi moc kůže nebude co? Ale pokud nebude zbytí necháme to očalounit nebo koupím s vrakače.
Od samot0506
Přesně jak píše joshiki nejprve proveď důkladnou očistu a pak podle výsledku bych se rozhodl jak pokračovat dál. Někdy je opravdu na těch volantech takový nános že úplně překryje strukturu povrchu

Díky!