Uživatelský avatar
Od soray
#60538
To mne mrzí :) Ale pokud by jsi se tohle pokoušel resuscitovat, tak tě to možná vyjde na podobné peníze a výsledek už nebude takový, jako nová kůže :)
Od optimas
#60540
Já tu Hondu koupil v roce 2009 a už to měla. Když se na to podívám tak je to jen v místech kde se drží volant. Nahoře a vlevo ve 3/4 na 9. Já ho nahoře držím jen vyjímečně. Zbytek volantu je ok jen ošoupaná barva. Někdy si říkám že je na tom jen nalepená špína za ty roky. Auto mělo najeto jen 140tkm a teď jsem si koupil druhou Hondu UFO a taky má kožemý volant s 94tkm a ten volant je jak nový. Tak buď je ta kůže jen náhražka a nebo je tam fakt vrstva hnoje kterou je potřeba odstranit a pid ní to bude ok. Když prší a je hodmě vlhko jak jsem psal tak volant lepí po celém obvodu. To asi moc kůže nebude co? Ale pokud nebude zbytí necháme to očalounit nebo koupím s vrakače.
Uživatelský avatar
Od samot0506
#60546
Přesně jak píše joshiki nejprve proveď důkladnou očistu a pak podle výsledku bych se rozhodl jak pokračovat dál. Někdy je opravdu na těch volantech takový nános že úplně překryje strukturu povrchu
Nissan 350Z Nogaro red

já koukám taky hlavně do německa... […]